x
0 (532) 394 37 29
 
2018 Mart 12

Sertifikalı Elma Fidanı Fiyatları

Elma fidanı hemen hemen bahçesi olan her evin veya apartmanın önüne dikilen bir meyve ağacı türüdür. Türkiye toprak yapısı ile uyumlu birçok elma fidan çeşidi bulunmaktadır.

Devamını okuyunuz...
2018 Mart 12

Şeftali Fidan Çeşitleri

Meyve ağacı dikmek bahçesi olan herkesin hedefidir. İnsanlar evlerinin bahçelerine keyfi olarak veya daha büyük arazilerde ticari amaçlı olarak şeftali fidanı dikmektedir. Bu anlamda bahçesine fidan dikmek isteyen herkes aşılı, garantili ve sertifikalı şeftali fidan çeşitleri arasında istedikleri türde fidanı dikme şansını elde edebilirler.

Devamını okuyunuz...
2018 Şubat 07

Kayısı Fidanı Yetiştiriciliği

Bahçenizde kayısı fidanı alarak yetiştirmek için fidandeposu.com adresini ziyaret ederek birbirinden farklı kayısı çeşitlerine erişim sağlayabilirsiniz. Site üzerinden satılan kayısı fidanlarını alarak bahçenizde yetiştirme fırsatı bulabilir ve kayısı fidanı yetiştiriciliği yapabilirsiniz. Fidandeposu.com sitesi üzerinden satışa çıkarılmış olan kayısı çeşitlerine bakıldığı zaman kabaaşı kayısı fidanı, zaza kayısı fidanı, vitillo kayısı fidanı, thryinthe kayısı fidanı, şekerpare kayısı fidanı, proyma kayısı fidanı, orange rugby kayısı fidanı, ninfa kayısı fidanı, mevlana kayısı fidanı, malatya kayısı fidanı, apricos kayııs fidanı ve al yanak kayısı fidanı gibi çeşitlerin yer aldığı görülür.

Devamını okuyunuz...
2018 Şubat 07

Mandalina Fidanı Dikimi

Fidanların bakımı, tıpkı küçük çocukların bakımı gibi özenli olmalıdır. Nasıl ki küçük çocukların en sağlıklı şekilde büyüyüp gelişmesi için anne sütüyle beslenmeleri gerekiyor ise fidanların da bir an önce gerekli olgunluğa erişmesi ve en verimli şekilde meyve vermeye başlaması için en doğal ürünler ile bakılması ve yetişkin ağaçlardan daha çok özen gösterilmesi gerekir. Bundan ötürü mandalina fidanı dikimi konusunda öncelikle sulamaya dikkat edilmelidir.

Devamını okuyunuz...
2018 Ocak 20

Böğürtlen Fidan Çeşitleri

Böğürtlen içinde birçok vitamin barındıran insanlar için oldukça şifalı bir meyvedir. Durum böyle olunca insanlar böğürtleni gerek meyve olarak yerken gerekse reçel gibi besin kaynaklarının yapımında tercih etmektedir. Bir anlamda böğürtlen meyvesi insanlar için ticari amaçla üretilmektedir. Talebin çok olduğu böğürtlenin çeşitli türleri bulunuyor. Bu türler doğru topraklara ekildiğinde verim ve kalite artıyor.

Devamını okuyunuz...
2018 Ocak 20

Ayva Fidanı Fiyatları

Ayva, Türkiye'nin birçok noktasında yetişebilen, çok zahmetli bakım istemeyen ve uzun ömürlü ağaçlar kategorisinde yer alan bir meyve türüdür. Soğuk koşullara dayanabilmesi, sert geçen iklim koşullarından etkilenmemesi de bu ağacı ülkemizde cazip kılmış ve nerede ise Ülkemizin her noktasında onlarca farklı çeşitlerde yetiştirilme ortamına kavuşmuştur. 

Devamını okuyunuz...
2018 Ocak 10

Kiraz Fidanı Fiyatları

Kiraz fidanı her toprağa uyum sağlamayan ve tutma sorunu olan fide çeşitlerinden bir tanesidir. Bu yüzden kiraz fidanı alacak olan kişiler ilk olarak kiraz fidanını dikecekler toprağı incelemeli ve toprak yapısına göre kiraz fidanı tercih etmelidir.

Devamını okuyunuz...
2017 Kasım 06

5 Yaşında Meyve Fidanları

Toprağı sevenler için vazgeçilmez bir zevk olan kendi diktiği meyve fidanından meyve yemek her insanın içinde bir hayal olarak bulunmaktadır. Fidanı toprakla buluşturmanın en uygun zamanı sonbahar ile ilkbahar arası dönem olarak bilinmektedir. 

Devamını okuyunuz...
2017 Kasım 06

Bodur Meyve Fidanları

Bodur meyve fidanı denildiğinde akla ilk gelen, elde edilen meyvenin küçük boyutlu olması gibi görünse de durum böyle değildir. Bodur meyve fidanları anaç kısmı (kökü) kısa fidanlardır dolayısıyla ağaç haline geldikleri dönemde de boyları fazla uzamaz. Bu nedenle bodur meyve fidanları olarak adlandırılırlar.

Devamını okuyunuz...
© 2015 fidandeposu.com
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.