Budama Makasları

Budama Makasları

03 Mayıs 2019

İki farklı türü olan budama makaslarından ilki bypass makasıdır. Bypass budama makası modelleri özellikle yeşil yaprakların temizlenmesinde kullanılmaktadır. Anvil ise diğer budama makası türüdür. Tek bıçaklı olan anvil modeller ise daha çok sert dalların kesilmesinde tercih ediliyor. Ürün grubu içerisinde bulunan budama makasları amatör kullanımlar için de ideal özelliklere sahiptir.

 

 Budama Makası Fiyatları

 

 Budama makasları kullanım alanlarına göre farklılık gösteriyor. Bu farklılık budama makası fiyatları bakımından da çeşitliliği beraberinde getiriyor. Makaslarda fiyat farklılıkları bulunsa da her ürünün kalitesi aynı düzeydedir. Farklılık ürünlerin kullanım amaçlarına ve ebatlarına göre değişebiliyor. Buna rağmen her bütçeye uygun bir budama makasını ürün çeşitliliği içerisinde bulabilirsiniz.

 

 Dilerseniz yan bağlantılı olan ve daha profesyonel kullanımlar için tercih edilen modelleri de değerlendirebilirsiniz. Yan bağlantılı modeller sadece yaş ve taze ağaçları değil çalıları da kolaylıkla budayabiliyor. Örs ağızlı budama makaslarıyla özellikle parmak kalınlığına ulaşmış olan ağaç dallarını temizleme imkanı elde edersiniz. Günlük kullanımlar için ise daha sade bir mekanizmaya sahip el makasları tercih edilebilir. İhtiyacınız olan tüm ürünler satışa sunulmaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.