Stokta Yok

CARMEL BADEM FİDANI

69,96 TL
Bir alt ürün seçiniz
Yorumlar (0) | Yorum Yaz
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • CARMEL BADEM FİDANI ÖZELLİKLERİ

  Fidan Seçiniz bölümünden aynı çeşide ait farklı anaçlara aşılı ve farklı boylarda fidan seçebilirsiniz. Hepside aynı meyveyi verirler çünkü hepsinede aynı çeşit aşılanmıştır. Fidanlarımız sık dikim için ve-veya değişik toprak yapılarına adaptasyon için bodur - yarıbodur - klasik(tohum anacı) anaçlara aşılanmaktadır. Anaçların özellikleri ve büyüklükleri aşağıdaki tablolarda gösterilmektedir. Fidanlarımız çıplak köklü, tüplü ve saksılı olarak satışa sunulmaktadır. Saksı ve Tüp büyüklükleri Litre olarak belirtilmiştir ve aşağıda resimde gösterilmiştir. Çıplak köklü fidanlarımız ise 130 cm lik kutularımıza sığacak şekilde kök ve dalları budanarak dikime hazır gönderilecektir.

  Tür  : BADEM
  Çeşit : CARMEL
  Orjini  :
  Diğer İsimleri  :
  Ağaç Özellikleri  :
  Meyve İriliği  :
  Meyve Şekli  :
  Meyve Kabuğu  :
  Meyve İçi  :
  Meyve Kalitesi  :
  Depolama süresi :
  Çiçeklenme zamanı  :
  Derim Zamanı  :
  Tozlayıcıları :
  Diğer özellikleri  :
  fidandeposu.com fidandeposu.com fidandeposu.com

  Marta Badem Fidanı

  Bahçe işleriyle ilgilenmeyi seviyor meyve ve çiçek yetiştiriciliğinden zevk alıyorsanız ilginizi çekecek pek çok bitki fidandeposu.com adresinde sizleri bekliyor.Badem fidanı çeşidini farklı anaçlara aşıladığımız için istediğiniz boyu seçmeniz mümkündür. Aşılanmaları aynı olduğu için aynı çeşit meyveyi vereceklerdir. Anaçların boyları ve özellikleriyle ilgili tüm detayları sitemizde bulunan resimler ve grafiklerde inceleyebilir tercihinizi ona göre yapabilirsiniz.

  Fidan Çeşitleri

  Meyve fidanlarının onlarcasına ulaşmanız mümkün bunun yanında lisanlı meyve fidanları grubunda özellikle ilginizi çekecek; provedo şeftali, provedo nektarin ve proveda yassı şeftali fidanlarıdır. Sitemizde süt bitki çeşitlerinin, fidan anaçlarının ve bahçe alet ve ekipmanlarının da satıldığını göreceksiniz. Kısacası bahçenizi güzelleştirebilir, hayatınızı renklendirecek ürünleri kolayca bulabilir online alışveriş yapabilirsiniz.  

  Ana vatanı İspanya olan Marta Badem fidanı kuvvetli ve verimi çok yüksek olan bir badem türüdür. Meyvesi oldukça iridir ve ortalama olarak 2 gram iç ağırlığı bulunmaktadır. Meyve kalitesi çok iyi olan marta türü bademler uzun süre depolanabilir özelliktedir. Geç çiçek açarlar ve soğuğa, don olaylarına karşı dayanıklıdır ve meyveyi yakmazlar.

  Marta Badem Fidanı Nereden Alınmalı?

  Meyve fidanı alırken aşılı ve sertifikalı olmasına dikkat edilmelidir. Aşısız olan ağaçlarda meyve verimi düşüktür. Bu yüzden marta badem fidanı alacak olan kişiler alışverişlerini fidandeposu.com sitesi üzerinden güven içinde yapabilir. Sitemizde yer alan marta badem fidanı açık kök ve tüplü olarak satışa sunulmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.