Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Provedo Yassı Şeftali Fidanları

Yassı şeftalinin normal şeftalilere göre yetiştirilmesi daha kolaydır, ayrıca mükemmel bir lezzete sahiptir. Provedo yassı şeftali fidanlarının  ağaç biçimleri, ağaç kök ve fidanları hakkında bilgi alabilir ve bu lezzetli şeftalilerden yetiştirmek için eşsiz fidanlardan satın alabilirsiniz. Teslim süresi en kısa zamanda gerçekleşir. Çıplak köklü ağaçlar kasım ayının ortalarından itibaren teslim edilebilir. Ödeme işlemleri konusunda ise seçenekler arasında kendinize en uygun olanı seçebilir ve buna göre ödeme yapabilirsiniz.

Fidandeposu.com Hakkında Bilgiler

İstediğiniz  boyuttaki fidanları rahatlıkla seçebilmeniz için ürünler fotoğraflarla birlikte sunulmuştur. Satışta olan fidanların fotoğraflarını inceleyebilir provedo yassı şeftali fidanları ile seçtiğiniz herhangi birini www.fidandeposu.com adresinden temin edebilirsiniz.

Provedo Yassı Şeftali Fidanları Hakkında Bilgiler

Yassı Şeftali, kendi kendine verimli olup, bir tozlama işlemine ihtiyaç duymaz, ancak yakınlarda farklı bir çeşitlilikte uyumlu bir ağaç varsa meyvelerde iyileşme olabilir. Yassı Şeftali ağaçlarını yetiştirme sürecinde en geç kış / en erken ilkbaharda enfeksiyona karşı ağacınızı korumaya özen göstermeniz gerekir. Yassı Şeftali, güçlü ve üretken bir çeşittir. En iyi sonuçları elde etmek için Yassı Şeftalinin tam güneş altında korunaklı bir bölgede dikilmesi gerekir.

Dikim talimatları budama talimatları ürünün satışı sırasında ayrıca size sunulmaktadır. Yassı şeftali yeni bir çeşit gibi dursa da aslında oldukça eski bir şeftali çeşididir. Çin'den geldiği düşünülmektedir. Botanik adı Prunus persica 'Satürn bakteriyel yaprak lekesine dirençlidir. Yassı şeftali Temmuz ayında olgunlaşır. Kendine özgü mükemmel bir tada sahiptir.Sipariş vermeden önce yetiştireceğiniz bölgenin verimliliği ve uyumluluğu hakkında mutlaka bilgi sahibi olmalısınız. Ağacın büyüme ve yetişme bölgesinin koşulları ve boyutu son derece önemlidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.