x
0 (532) 394 37 29
 
Marka Listesi
Tavsiye Edilenler
Yeni Ürünler
Stoktakiler
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Provedo Yassı Şeftali Fidanları

Yassı Şeftali, beyaz renkte bir şeftali olup karakteristik olarak narin bir yapıdadır. Bu şeftalinin yassı şekli bir pazarlama merakı gibi görünse de, lezzeti mükemmeldir. Yassı şeftalinin normal şeftalilere göre yetiştirilmesi daha kolaydır. Provedo yassı şeftali fidanları ile ağaç biçimleri, ağaç kök ve fidanları hakkında bilgi alabilir ve bu lezzetli şeftalilerden yetiştirmek için eşsiz fidanlardan satın alabilirsiniz. Teslim süresi en kısa zamanda gerçekleşir. Çıplak köklü ağaçlar kasım ayının ortalarından itibaren teslim edilebilir. Ödeme işlemleri konusunda ise seçenekler arasında kendinize en uygun olanı seçebilir ve buna göre ödeme yapabilirsiniz.

Fidandeposu.com Hakkında Bilgiler

İstediğiniz yükseklik ve boyuttaki fidanlar rahatlıkla seçebilmeniz için ürünler fotoğraflarla birlikte sunulmuştur. Satışta olan ağaçların fotoğraflarını inceleyebilir provedo yassı şeftali fidanları ile seçtiğiniz herhangi birini www.fidandeposu.com adresinden temin edebilirsiniz. Stok durumu: 'satılmış' olarak gösterilen öğeler muhtemelen önümüzdeki sezon tekrar satışa sunulacaktır.

Provedo Yassı Şeftali Fidanları Hakkında Bilgiler

Yassı Şeftali, kendi kendine verimli olup, bir tozlama işlemine ihtiyaç duymaz, ancak yakınlarda farklı bir çeşitlilikte uyumlu bir ağaç varsa meyvelerde iyileşme olabilir. Yassı Şeftali ağaçlarını yetiştirme sürecinde en geç kış / en erken ilkbaharda enfeksiyona karşı ağacınızı korumaya özen göstermeniz gerekir. Ağacı bir polar ile örtmek iyi bir yöntemdir. Yassı Şeftali, güçlü ve üretken bir çeşittir ve en iyi sonucu almak için inceltmeye ihtiyaç duyar. En iyi sonuçları elde etmek için Yassı Şeftalinin tam güneş altında korunaklı bir bölgede dikilmesi gerekir.

Dikim talimatları budama talimatları ürünün satışı sırasında ayrıca size sunulmaktadır. Yassı şeftali yeni bir çeşit gibi dursa da aslında oldukça eski bir şeftali çeşididir. Çin'den geldiği düşünülmektedir. Botanik adı Prunus persica 'Satürn bakteriyel yaprak lekesine dirençlidir. Yassı şeftali Temmuz ayında olgunlaşır. Kendine özgü tadı ile verilen tüm emekleri hak eden bir meyvedir. Sipariş vermeden önce yetiştireceğiniz bölgenin verimliliği ve uyumluluğu hakkında mutlaka bilgi sahibi olmalısınız. Ağacın büyüme ve yetişme bölgesinin koşulları ve boyutu son derece önemlidir. Tavsiye edilen aralık büyüme yerini garantilemek için 20-25 cm civarındadır.

© 2015 fidandeposu.com
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.