x
0 (532) 394 37 29
 
Marka Listesi
Tavsiye Edilenler
Stoktakiler
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Provedo Şeftali Fidanı

Ağaçlar daha güzel bir ülkede yaşamak daha sağlıklı bir doğaya sahip olmak için olmazsa olmaz ürünlerdir. İnsanlar bu bilinçle doğada boş buldukları yerlere ağaç dikerek doğal çevreye zenginlik katıyor. Ancak fidan dikerken insanların dikkat etmeleri gereken noktalar bulunur. Ağaç dikilirken dikkat edilmesi gereken ilk nokta fidanların aşılı olması gerektiğidir. Çünkü aşılı olmayan fidanlar yüksek verimli bir şekilde ürün vermez. Aşısız fidelerden insanlar iki üç tane meyve anca elde edebilir. Bu yüzden ağaç fidanı alırken bu ürünlerin aşılı olmasına dikkat edilmeli. Ayrıca fidanlar dikilirken aşı yerlerinin toprağın üstünde kalması çok önemlidir. Fidelerin aş yerleri toprak altında kaldığında ağaçlar yabani oluyor ve zamanla kuruyor. Ağaç dikerken bu noktalara dikkat edilmeli.

Kaliteli Meyve Fidanı Nereden Alınır?

Nasıl olsa fide fidedir diye düşünülerek provedo şeftali fidanı alınmaz. Alınan fidenin aşılı ve kaliteli olması gerekirken bu ürünler her ağaç satan mağazadan veya firmadan alınmaz. Bu ürünleri satan firmalar insana güven vermeli. Çünkü fide işi ile uğraşan birçok satıcı baştan savma olarak bu işi yapıyor ve insanlara yalan yanlış ürünler verebiliyor. Bu gibi olumsuz durumların önüne geçebilmek için insanların güvenilir internet sitelerinden ağaç fidanı satın almaları gerekir. Bu siteler arasında www.fidandeposu.com sitesi müşterilerine üstün kalitede hizmet sunup, müşterilere kaliteli ağaç fidanları satmaktadır.

Fidan Deposu İnternet Sitesinde Bulunan Ağaç Fidanları

Fidan deposu ağaç fidanı pazarlama alanında oldukça kaliteli bir sitedir ve müşterilerinin isteklerine fazlası ile cevap verir. Sitenin fidan ağında insanın aklına gelebilecek bütün meyvelerin ağaç fidanı bulunuyor. Bu ağaç fidanları tüplü ve açık kök fidanlar olmak üzere ikiye ayrılır. Tüplü fidan olarak tabir edilen fidelerin altında kökleri toprak ile kapalıdır ve bu fideler tutma ihtimali yüzde yüz olan fidelerdir.

Açık kök olarak satılan fidelerde ise kökler açıktır. Bu fideler arasında elma, armut, erik, kiraz, vişne, hurma ve provedo şeftali fidanları gibi yüzlerce çeşit meyve fidanı bulunuyor. Bu siteden alışveriş yapan kişilerden herhangi bir kargo ücreti alınmıyor. Üstelik fidan deposu internet sitesinde ağaç fidanlarının fiyatları oldukça uygundur ve piyasa fiyatının oldukça altındadır.

© 2015 fidandeposu.com
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.