Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Provedo Şeftali Fidanı

İnsanlar daha sağlıklı bir ortamda yaşamak için doğada boş buldukları yerlere ağaç dikerek doğal çevreye zenginlik katıyor. Ancak fidan dikerken insanların dikkat etmeleri gereken bazı noktalar bulunur. Ağaç dikilirken dikkat edilmesi gereken ilk nokta fidanların aşılı olmasıdır. Çünkü aşılı olmayan fidanlar yüksek verimli ürün vermez. Aşısız fidelerden insanlar iki üç tane meyve anca elde edebilir. Bu yüzden ağaç fidanı alırken bu ürünlerin aşılı olmasına dikkat edilmeli, ayrıca fidanlar dikilirken aşı yerlerinin toprağın üstünde kalacak şekilde dikilmesi gerekmektedir. Fidelerin aşı yerleri toprak altında kaldığında ağaçlar yabani oluyor ve zamanla kuruyor. Ağaç dikerken bu noktalara dikkat edilmelidir.

Kaliteli Meyve Fidanı Nereden Alınır?

Nasıl olsa fide fidedir diye düşünülerek her yerden provedo şeftali fidanı alınmaz. Alınan fidenin aşılı ve kaliteli olmasının  yanı sıra fideler her ağaç satan mağazadan veya firmadan alınmaz. Bu ürünleri satan firmalar insana güven vermeli. Çünkü fide işi ile uğraşan birçok satıcı baştan savma olarak bu işi yapıyor ve insanlara yalan yanlış ürünler verebiliyor. Bu gibi olumsuz durumların önüne geçebilmek için insanların güvenilir internet sitelerinden ağaç fidanı satın almaları gerekir. Bu siteler arasında www.fidandeposu.com sitesi müşterilerine üstün kalitede hizmet sunup, müşterilere kaliteli ağaç fidanları satmaktadır.

Fidan Deposu İnternet Sitesinde Bulunan Ağaç Fidanları

Fidan deposu meyve fidanı pazarlama alanında oldukça kaliteli bir sitedir ve müşterilerinin isteklerine fazlası ile cevap verir. Sitenin fidan ağında insanın aklına gelebilecek bütün meyvelerin  fidanı bulunuyor. Bu meyve fidanları tüplü ve açık kök fidanlar olmak üzere ikiye ayrılır. Tüplü fidan olarak tabir edilen fidelerin altında kökleri toprak ile kapalıdır ve bu fideler tutma ihtimali yüzde yüz olan fidelerdir.

Açık kök olarak satılan fidelerde ise kökler açıktır. Bu fideler arasında elma, armut, erik, kiraz, vişne, hurma ve provedo şeftali fidanları gibi yüzlerce çeşit meyve fidanı bulunmaktadır. Üstelik fidan deposu internet sitesinde ağaç fidanlarının fiyatları oldukça uygundur ve piyasa fiyatının oldukça altındadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.