Stokta Yok

FINDIK GÜBRESİ

339,90 TL
Miktar Seçiniz:
Bir alt ürün seçiniz
Yorumlar (0) | Yorum Yaz
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • GENEL KULLANIMA UYGUN STERİL VE ORGANİK ÜRÜN

  FINDIK GÜBRESİ

  Fındık ağaçlarının sağlıklı ve güçlü bir şekilde gelişmesi özel olarak formüle edilmiş organik gübredir. Fındık bitkisin kök, yaprak gelişimi için bünyesinde bitki besin elementlerini organik bileşikler halinde bulunduran özel gübre ile ocaklardan yüksek ve kaliteli ürün elde edilir.

  ÖZELLİKLER

  Nif Organik Fındık Gübresi; içinde barındırdığı zengin besin değerleri ile bitkileri sağlıklı besler, hızlı ve dengeli büyütür, hastalıklara karşı dirençli tutar. .Fındık yetiştirilen toprağın fiziksel ve kimyasal yapısını düzenleyerek fidanların gelişimini destekler.

  İleri teknoloji ile dinlenme, mayalanma ve fermantasyon işlemine tabi tutularak elde edilen organik fındık gübresi her çeşit toprak türünde en iyi verimliliği sağlayabilmek için geliştirilmiştir. 65-70 c de fermente edilip nematod, patojenler, fungustlar ve yabancı ot tohumlarından arındırılmıştır. Bu sayede fındık ağaçları daha sağlıklı gelişir.

  Organik tarım (ecocert) sertifikasına sahiptir. Avrupa ve Amerika organik tarım standartlarına (NOP_EU) uygundur. Ecocert belgesi ile organik fındık üreticileri ürünlerini hem Avrupa hem de Amerika pazarına satışa sunabilirler.

  KULLANIM ZAMANI VE MİKTARI

  Fındık yetiştiriciliğinde genellikle her yıl ilkbahar ve sonbahar aylarında ağaçların iz düşümüne ,ocak başına 5-8 kg gelecek şekilde toprağa karıştırılarak uygulanır.

  ANALİZ DEĞERLERİ

  pH 6,4-6,60 (Nötr) EC 1-2 mS/cm Organik Madde oranı min %40-50

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.