Sırala
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Vişne Fidanı

Türkiye vişne üretiminde dünyanın en önemli ülkelerinden bir tanesidir. Şüphesiz ki bu durumun en büyük nedeni kaliteli vişne fidanı üretiminin olmasıdır. Bu anlamda ülke ekonomisine katkı sağlanmasına yardımcı olduğumuz için fidandeposu.com sitesi ve vişne fidanı üreticisi olarak çok mutluyuz. Firma olarak en verimli ve en kaliteli meyve veren vişne fidanı üretmek için çalışıyoruz. Bu yüzden verimin en yüksek, meyve kalitesinin de en fazla olduğu Kütahya vişnesi fidanı üretiyor ve internet sitemizde satışa sunuyoruz.

Vişne Fidanı Özelikleri

Anadolu topraklarında birçok bölgede üretilebilen vişne meyvesi için en kaliteli fidanları üretiyoruz. Firmamızda sadece Kütahya vişne fidanı satışa sunuyoruz. Çünkü Türkiye topraklarında en çok verim veren ve meyvesi en kaliteli olan tür Kütahya vişnesi türüdür. Bu türün en büyük özelliği vişnenin tadının güzel ve meyve büyüklüğünün oldukça iri olmasıdır. Firmamızda ki vişne fidanlarımız oldukça verimlidir. Özellikle bahçelerde iki tane veya üç tane dikildiği zaman verim daha da artmaktadır.

Tek olarak dikilen fidanlarda verim ve kalite düşüyor. Bu yüzden müşterilerimize fidanları çift olarak dikmeyi öneriyoruz. Kütahya vişneleri sofralık vişnelerdir ve meyve suyu yapımında rahatlıkla kullanılabilir. Ağaçları uzun ömürlü olur ve oldukça güçlüdür. Mart ayının sonunda çiçek açmaya başlayan Kütahya vişne fidanları Haziran ayında da meyve vermeye başlar. Meyveler oldukça sulu, iri ve küçük çekirdekli oluyor.

Vişne Fidanı Almanın Doğru Adresi

Fidandeposu.com sitesi olarak kendi üretimimiz olan vişne fidanları ve diğer fidanları olabildiğince en uygun fiyatlarla satışa sunuyoruz. Bunu yaparken kaliteli ürünlerimizden her kesimden insanın yararlanmasını amaç ediniyor ve herkesin en az bir ağaç dikmesine vesile olmak istiyoruz. Firmamızda uzman çiftçilerimiz tarafından üretilen vişne fidanı ağaçlarımız tüplü ve çıplak kök olarak satışa sunuluyor. Kendi üretimimiz olan vişne fidanlarımızda kalem aşı ve göz aşı uygulanmıştır ve yüksek verim elde edebilmek amacı ile köklere gerekli bakım yapılmıştır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.