Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Greyfurt Fidanı

Fidan Deposu olarak kurulduğumuz günden bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Piyasada bulunan ürünlerden daha uygun fiyatlar üzerinden satışını yaptığımız meyve fidanlarımız yüksek kalitelidir. Ürünlerimiz farklı çeşit ve boyutlarda müşterilerimizin hizmetindedir.

Meyve Fidanı Ürün Yelpazesi

Birçok meyve fidanı çeşidimiz olmakla beraber ürünlerimiz içerisinde ahududu, asma, alıç, nar, vişne, malta eriği, çilek, badem, armut, badem, hünnap, nektarin, kızılcık, fındık, güz zeytini, ayva, antep fıstığı, çıtlık, erik, limon, kayısı, muz, vişnap, kestane, asya armutu, elma, kuşburnu, Trabzon hurması, greyfurt, ceviz, zeytin, şeftali, incir, böğürtlen, gojiberry, kivi, incir, muşmula, , aronia berry, dağ çileği, iğde, kiraz, portakal, mandalina, yaban mersini, bektaşi üzümü ve dut gibi meyve fidanlarımız bulunmaktadır. Bunlardan greyfurt fidanı ürünümüzün farklı çeşitleri de bulunmaktadır.

Ayrıca provedo şeftalisi, provedo nektarini ve proveda yassı şeftalisi ürünlerimizin lisansı vardır. Ürünlerimizden çalı formu bitkiler, herdem yeşil ağaçlar, iğne yapraklı ağaçlar, yaprak döken ağaçlar ise süs bitkisi olarak satılmaktadır. Sitemizde fidan dikiminde veya diğer bahçe ve tarla işlerinde kullanabileceğiniz budama makası ve bağlama makinaları gibi çeşitli ürünlerin satışı da yapılmaktadır.

Greyfurt Çeşitleri

Vitamin bakımından zengin olan greyfurt meyvesinin fidanı olan greyfurt fidanı Star Ruby ve Rio Red olmak üzere iki çeşitten oluşmaktadır. Çeşitlerin tadları ve görünüşünde bazı farklar vardır. Star Ruby greyfurt fidanı kabuğu bakımından çok ince, pürüzü olmayan ve kırmızımsı bir renktedir. Yuvarlak ve hafif basık bir meyvesi bulunan fidan Amerika Birleşik Devletleri kökenli bir turunçgildir. Turunçgiller Akdeniz ülkelerinde yetişmektedir. Portakal, greyfurt, mandalina ve limon için ortak ad olarak kullanılan turunçgillerin en bilinen özellikleri yaprak dökmesidir. Ayrıca meyve ve fidanı soğuğa dayanıklılığıyla da bilinmektedir. Lakin sıcak olan iklimlerde soğuk havalara karşı dayanıklılığı azalmaktadır. Kökleri küçüktür ve killi toprak çeşitlerinde de yetişebilmektedir. Akdeniz ülkelerinde yaygın olarak üretilen ve tüketilen turunçgiller kolay bir şekilde çoğaltılabilmektedir. Kireç yüklü topraklara karşı dayanıklı olan bu bitkiler don gibi aşırı soğuk olaylara karşı bile dayanıklılık göstermektedir.

Bir diğer çeşit olan Rio Red greyfurt fidanı ise özellik bakımından koyu kırmızı bir renktedir. Pürüzsüz bir yapıda olan meyvenin menşei diğerinde olduğu gibi ABD’dir. Hafif uzun ve yuvarlak bir yapıya sahiptir. Firmamız hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve ürünleri temin etmek için fidandeposu.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.