Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Bektaşi Üzüm Fidanı

Fidancılıkla uğraşan kişilerin bahçe işlerine ve fidanlara dair her ürünü rahatlıkla bulabileceği Fidandeposu.com adresinden Bektaşi üzüm fidanı siparişini gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. Bektaşi üzümü fidanının asma boyu yaklaşık olarak 1. 5 metreye kadar yükselebilmektedir. Çalı formunda olan bu fide, oldukça verimli ve kalitelidir. Bektaşi üzüm fidesinin gövdesinde ince tüycükler yer alır. Bu sayede bitki soğuktan korunur ve aşırı soğuklara da dayanabilen meyveler oluşturur.

Bektaşi Üzümün Özellikleri

Bektaşi üzümü fidanının oluşturduğu meyveler kırmızımsı renktedir. Şeffaf olan üzüm meyvesinin kabuğunda hafif tüylenme vardır. Meyve son derece tatlı ve lezzetli bir aromaya sahiptir. Verimi oldukça yüksek olan bu meyve sofralık olarak tercih edilirken daha çok pasta sanayi ortamında kullanılır. Meyvelerin olgunlaşması Haziran ayında başlayıp Ağustos başına kadar devam etmektedir.

Bektaşi Üzümünün Faydaları

Kırmızı renkte meyvelere sahip olan Bektaşi üzümü adeta bir sağlık deposudur.

- Kanda biriken üre ve ürik asidi vücuttan uzaklaştırır.

- Sindirim sisteminin çalışmasını sağlar. Müshil etkisi göstererek özellikle bağırsakları ciddi anlamda temizler.

- Romatizma, böbrek ve tansiyon hastalıkları tedavisini destekler.

- İdrar söktürücüdür.

- Diş ve saç sağlığını korur.

- Kalp damar hastalıklarının tedavisinde etkilidir.

- A vitamini içerdiği için göz sağlığını korur.

Hızlı ve Ekonomik Fidan Siparişi

Türkiye'de büyük ilgi gören Bektaşi üzümü fidanının yanında başka meyve fidanları, meyve fidanı anaçları, süs bitkileri ve bahçe ekipmanları için fidandeposu.com sitesini ziyaret edebilir, hızlı ve ekonomik sipariş oluşturabilirsiniz.

İnternet sayfamızda bulunan fidan Seçiniz bölümüne Bektaşi üzümü fidanı yazarak, farklı boylarda olan ve değişik kaplara dikili fidanlardan istediğinizi seçebilirsiniz. Seçtiğiniz fidanı dikime hazır halde bir tüp içerisinde göndermekteyiz. Hangi boy ve kapta Bektaşi üzümü fidanını seçerseniz seçin aynı kalitede üzüm elde edeceksiniz. Çalı formunda büyüyen Bektaşi üzümü fidanı çok sık aralıklarla dikilmemelidir. Yüksek verimli Bektaşi üzümü fidanı siparişinizle ekonomik ve kaliteli tarım yapma imkanı bulabilirsiniz. Kredi kartı ile tek çekim, taksitli ödeme imkanı ve havale ile ödeme seçeneği sunan firmamızdan güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.