x
0 (532) 394 37 29
 
Fiyat Aralığı
-
Stoktakiler
11,88 TL 8,86 TL
11,88 TL 9,94 TL
11,88 TL 7,88 TL
11,88 TL 7,88 TL
11,88 TL 7,88 TL
11,88 TL 8,86 TL
11,88 TL 7,88 TL
11,88 TL 7,88 TL
11,88 TL 8,86 TL
11,88 TL 8,86 TL
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Armut Fidanı

İnsanlar yaşam alanlarında ağaçların olmasını ister. Özellikle ağaç dikip onun üstünde meyve olduğunu görmek insana mutluluk verir. Bu yüzden insanlar evlerinin bahçelerine veya tarlalarına ağaç fidesi diker. İnsanlar özellikle meyve fidanı dikmeyi tercih eder. Meyveler içinde de armut fidanı ön plana çıkmaktadır. Ancak insanlar güvenilir fidan bulmak konusunda sıkıntı yaşayabilir. Böyle durumlarda kişiler fidandeposu.com sitesi ile iletişime geçerek istedikleri armut fidanına yüksek kalite ile sahip olabilirler.

Sitemizdeki Armut Fidanı Çeşitlerimiz

Anadolu topraklarımızın her tarafından armut fidanı sorunsuz bir şekilde dikilmekte ve yüksek kalitede ürün vermektedir. Bu yüzden biz de üretici firma ve satıcı site olarak armut fidanları yelpazemizi oldukça geniş tutarak müşterilerimizin tam olarak istediği meyve türünü onların ayağına getiriyoruz. Bu anlamda armut fidanları türlerimiz arasında deveci, santa maria, akça, margarin, abbate fatel, haziran güzeli, kara Hüseyin armudu, rıza bey armudu, coscia, etruska, Ankara ve Williams gibi türler bulunmaktadır.

Armut Fidanlarımız Hem Ucuz Hem Kaliteli

Firma olarak kendi üretimimiz olan ağaç fidanlarımızı satışa sunuyoruz. Dolayısı ile hangi ağacın ne fidanı olduğunu çok iyi biliyoruz. Ürünlerimiz arasında bir karışıklık olması, müşterimizin istediği cinsin dışında başka bir cins çıkması gibi sorunlar söz konusu bile değildir.

Müşteri bizden hangi armut türünü istiyor ise onu gönderiyoruz. Ürünlerimiz firmamızın garantisi altındadır. Bütün fidanlarımız yüksek kalitede meyve verme verimliliğine sahiptir. Aşılarımız göz aşı ve kalem aşı tipinde olup armut fidanlarımız tüplü ve açık kök olarak satışa sunulmaktadır. Açık kök fidanlarımız bir yaşından küçük olup, tüplü fidanlarımız müşterimizin tercihine göre 1 yaş ile 5 yaş arasında değişik yaş kategorilerinde üretilmekte ve müşterilerimize sunulmaktadır.

Armut fidan fiyatlarımız oldukça uygun olmaktadır. Herkesin en az bir ağaç dikmesine vesile olmak için fiyatlarımızı son derece düşük tutarken ağaçlardaki verimi arttırmak için çeşitli yöntemleri deniyor ve başarı ile uyguluyoruz. Firmamız üzerinden armut fidanı alan kişilerden 100 tl ve üzeri alışveriş işlemlerinde herhangi bir kargo ücreti almıyoruz. Ayrıca müşterilerimizin tercihlerine göre kendilerine taksit imkanı sunuyoruz.

© 2015 fidandeposu.com
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.