Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Ahududu Fidanı

Diğer ismi ile frambuaz olarak da bilinen ahududu meyvesi pek çok kişi tarafından tatlılarda ve ara öğünlerde tüketilen, mayhoşluğu ile bilinen bir meyve olarak yetiştiriciliği yaygındır Üzümsü meyveler grubunda yer alan ahududu meyvesinin yetiştiriciliği oldukça kolaydır. Dikiminden çok az bir süre sonrasında topraktan çıktığı ve meyvelerini vermeye başladığı görülür.

Ahududunun Faydaları

Yetiştiriciliğinin ve bakımının kolay bir şekilde yapılabilmesi ahududu meyvesinin bir çok kişi tarafından tercih edilmesini sağlıyor. İnsan sağlığı için de bir çok yararı vardır.Tansiyon düşürücü, kan temizleyici ve kanda bulunan zehirli maddelerin atımında faydalı, ateşi düşürücü ve vücuda direnç sağlayıcı, safra kesesi ve böbrek taşlarını düşürücü, nikriz hastalığında iyileştirici, bademcik, göz ve boğaz iltihaplarında iyileştirici rol oynayan ahududu fidanı fidandeposu.com sitesi üzerinden alabilirsiniz

Ahududu Fidanı Satın Alımı

Site üzerinden satışı gerçekleştirilen ahududu fidanını satın almak için  , sitede üyelik oluşturduktan sonra ahududu fidanını sepetinize ekleyerek verilen ödeme yöntemlerinden bir tanesini seçebilirsiniz. Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra kargoya verilen fidan 3 iş günü içerisinde kapınıza gelir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.