x
0 (532) 394 37 29
 
Fiyat Aralığı
-
Stoktakiler
12,10 TL 7,78 TL
12,10 TL 7,78 TL
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Ahududu Fidanı

Diğer ismi ile frambuaz olarak da bilinen ahududu meyvesi özellikle ülkede yaşayan pek çok kişi tarafından tatlılarda ve ara öğünlerde tüketilen, mayhoşluğu ile bilinen bir meyve olarak yetiştiriciliğinin yapılmasına oldukça uygundur. Fidandeposu.com sitesi üzerinden ahududu fidanı için satın alım yapmak ve fidanın kapınıza gelişi ile birlikte dikimini yaparak ahududu elde etmek mümkündür. Üzümsü meyveler grubunda yer alan ahududu meyvesinin yetiştiriciliği oldukça kolaydır. Dikiminden çok az bir süre sonrasında topraktan çıktığı ve meyvelerini vermeye başladığı görülür.

Ahududunun Faydaları

Yetiştiriciliğinin ve bakımının kolay bir şekilde yapılabilmesi ahududu meyvesinin bir çok kişi tarafından tercih edilmesini sağlarken meyvenin insan sağlığı için de faydası çoktur. Tansiyon düşürücü, kan temizleyici ve kanda bulunan zehirli maddelerin atımında faydalı, ateşi düşürücü ve vücuda direnç sağlayıcı, safra kesesi ve böbrek taşlarını düşürücü, nikriz hastalığında iyileştirici, bademcik, göz ve boğaz iltihaplarında iyileştirici rol oynayan ahududu fidanı fidandeposu.com sitesi üzerinden alınacak olan fidanı ile birlikte basit ve hızlı adımlarla ağacından meyve verimi elde edebilmek mümkündür.

Ahududu Yetiştiriciliği

Ahududu meyvesini elde edebilmek için bir bahçenizin olmasına gerek kalmadan saksılı bir şekilde fidandeposu.com sitesi üzerinden satın alabilmeniz mümkündür. 100 cm üzeri Çıplak Köklü, 60 cm üzeri Kare Saksılı ve 100 cm üzeri Kare Saksılı olarak satışa sunulan ahududu fidanı saksılı bir şekilde kapınıza gelerek bakımını üstlenmenize yardımcı olur. Az bir bakım ile 10 yıl süreli olarak ahududu meyvesini vermeye devam eden fidan için 3-4 günlük ara ile toprağını sulamak yeterli olacaktır. -15 derecelik ısıya bile dayanıklı olan ahududu fidanının bakımı oldukça kolay ve bereketi fazladır.

Ahududu Fidanı Satın Alımı

Site üzerinden satışı gerçekleştirilen ahududu fidanı için satın alım işlemi sitenin vermiş olduğu yöntemlerden her hangi biri ile gerçekleştirilebilir. Sitede üyelik oluşturduktan sonra ahududu fidanını sepetinize ekleyerek verilen ödeme yöntemlerinden bir tanesini seçebilirsiniz. Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra kargoya verilen fidan 3 iş günü içerisinde kapınıza gelir ve size sadece fidanın 3-4 günde bir verilecek su bakım işlemini yapmak düşer.

© 2015 fidandeposu.com
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.