Sırala
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Kivi Fidanı

Sindirim sistemini ve bağışıklık sistemini kuvvetlendiren, kan basıncını dengeleyen, Astım, bronşit hastalıklarına iyi gelen, diyabet hastaları için şifa olan ve gebelik öncesi beslenmede çok önemli fayda sağlayan kivi, tropikal bir meyvedir. İçerisinde A, E, K vitaminleri ve potasyum, lif, magnezyum ve kalsiyum gibi birçok minareli de barındıran bu meyve bahçelerde ve mutfaklarda olmazsa olmazlardandır.

Kivi Fidanlarının Temini Nereden Yapılır?

Elma, armut, portakal, erik, kayısı mandalina ve kivi fidanı hatta ceviz ve fındık fidanı gibi rengarenk, sağlıklı birçok meyve fidanları ile bu fidanların yetiştirilmesi için gerekli bilgiler (doğru gübreleme ve sulama, budama, toprak türü ve hava şartları gibi) Fidandeposu.com adresinde ayrıntılı ve doğru bir şekilde bulabilirsiniz. İstenilen bütün meyve fidanlarına ulaşmak artık çok daha kolay. Hem kaliteli hizmet almak hem de daha çok çeşitle tanışmak için başka adres yok. Doğru adres Fidandeposu.com'dur.

Küçük bir bahçede yetiştirilebilecek bu meyve fidanları doğru yetiştirilme teknikleri ile kocaman ağaç, bağ, bahçe haline gelecektir. Yeşil ve diğer renklerin tonlaması yanı sıra farklı farklı lezzetleri ile meyveler hem göze hem damağa hitap edecektir.

Kivi Yetiştirmede Dikkat Edilecek Hususlar

Kivi sıcak mevsimde yetişen bol su isteyen bir meyvedir. Kivi fidanı rüzgardan da etkilenen bir yapıya sahip olduğundan rüzgar önlemleri alınmalıdır. Yazları sıcak hava ve nemli iklim şartları istemektedir.

Fidandan Ağaca: Kivi Fidanı Fiyatları

Her meyve ağacı önce fidanken doğru teknikler ve yetiştirme şartları ile birer ağaca dönüşür, rengarenk meyvelerini verirler. Sağlıklı büyüme için daha fidanken güzel beslenmeli ve bakılmalıdır ki meyvesini ağız tadıyla doğal bir şekilde tüketebilelim.

 

eslenmeli ve bakılmalıdır ki meyvesini ağız tadıyla doğal bir şekilde tüketebilelim.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.