x
0 (532) 394 37 29
 
Fiyat Aralığı
-
Stoktakiler
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Hünnap Fidanı

Doğal yaşam veya ticari faaliyet olsun insanlar veya çiftçiler çeşitli meyve ağaçları temin ederek ekmeyi tercih ediyorlar. Özellikle yakın bir zamandan itibaren insanlar hünnap fidanı alarak bahçelerine ekmeyi tercih ediyorlar. Bu alanda satışı yapılan birçok site olsa da özellikle fidandeposu.com sitesinden istenilen her türlü fidanın temin edilmesi mümkün oluyor. Bu fidanlar içerisinde yer alan hünnap fidanı ise en fazla satın alınan fidan olarak ön plana çıkıyor.

Fidanın Özellikleri

Bahçelere alınarak ekilen hünnap fidanı iri meyveli olarak bilinen bir meyve türüdür. Bu sebepten dolayı çiftçiler veya özel insanlar hünnap fidanı satın alarak bağ veya bahçelere ekimini gerçekleştiriyorlar. İnternet üzerinden fidandeposu.com sitesine girerek kolay bir şekilde siparişi verilen hünnap fidanı ekimi de dikimi de kolay bir bitki olarak ön plana çıkıyor.

Fidanların Satış Fiyatı

Fidandeposu.com adresini ziyaret ederek kaliteli tüplü hünnap fidanı fiyatları inceleyebilir. Site üzerinden kolaylıkla fidan siparişi verebilirsiniz.

Sitede Hünnap Fidanlarının Çeşitleri

Kolay bir şekilde internet üzerinden girilen fidandeposu.com adresinden hünnap fidanı çeşitleri konusunda bilgi alınabilir. Bu bilgilerin elde edilmesi ile birlikte hünnap fidanı çeşitleri konusunda hızlı bir temin etme imkanı bulunur. Sitede bulunan hünnap fidanı çeşitleri uzunluğuna ve yetiştirme türüne göre ayrı ayrı fiyatlandırılmıştır. 60 cm, 100 cm olarak satılan türleri çıplak köklü olarak satılır. Bunun yanı sıra özellikle hünnap fidanı çeşitleri kapsamında tüplü bir şekilde satışı yapılan hünnap fidanları bulunur.

© 2015 fidandeposu.com
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.