MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ
Üye İsminin Görünmesini İstemiyor
05.10.2022
PAKİSTAN ŞAH DUT FİDANI İnternetten bugüne kadar pek çok farklı yerden fidan aldım kesinlikle diyebilirim ki mükemmel korunaklı paketleme yapıyorsunuz bitki zarar görmeden yerine ulaşıyor bu işi yapan diğerlerinin sizi örnek alması lazım tekrar teşekkürler hayırlı bol kazançlı işler dilerim
Mustafa Altın
04.10.2022
TEMMUZ GÜZELİ ARMUT FİDANI Valla yorumlarda paketlemeden herkes memnun görünüyordu. İçimden bu kadar da olamaz kendi adamları herlde hepsi dedim. Ben internet alışverişlerimde böyle güzel bir paketleme görmedim. 9 tane fdan aldım hepsi aynı kutuda ve 1 gram toprak yok kolide ve hepsi sapa sağlam ve yeşil. Fiyata falan hiç bakmayın direk alın bence.. Tebrik ederim çizginizi hiç bozmayın..
Cihan hakki oguz
30.09.2022
NERO ARONİA BERRY FİDANI Urun iyi paketlenmiş gelen ürünler sağlıklı Teskurler........
MUAMMER ÖZEL
29.09.2022
ŞEKERPARE KAYISI FİDANI Yorumlarda herkes paketlemenin mükemmelliğinden bahsediyor. O kadarda değildir demiştim. Ama gerçekten de mükemmel ötesi bir paketleme ile karşılaştım sanki mücevher gönderiyorlar mübarekler. teşekkürler FİDAN DEPOSU aldığınız her kuruşu sonuna kadar hak ediyorsunuz param size helal olsun. 3 adet fidan aldım hepside istediğim boy ve kalitede ürünler Allah meyvelerini de yemeyi nasip eder inşallah. Sizden tek ricam ücretsiz kargo limitini 200 TL veya daha alt seviyede makul bir ücret ile sınırlandırma yapmanız olacaktır.
MUAMMER ÖZEL
29.09.2022
HÜNNAP (İRİ MEYVELİ) FİDANI Yorumlarda herkes paketlemenin mükemmelliğinden bahsediyor. O kadarda değildir demiştim. Ama gerçekten de mükemmel ötesi bir paketleme ile karşılaştım sanki mücevher gönderiyorlar mübarekler. teşekkürler FİDAN DEPOSU aldığınız her kuruşu sonuna kadar hak ediyorsunuz param size helal olsun. 3 adet fidan aldım hepside istediğim boy ve kalitede ürünler Allah meyvelerini de yemeyi nasip eder inşallah. Sizden tek ricam ücretsiz kargo limitini 200 TL veya daha alt seviyede makul bir ücret ile sınırlandırma yapmanız olacaktır.
MUAMMER ÖZEL
29.09.2022
TEXAS BADEM FİDANI Yorumlarda herkes paketlemenin mükemmelliğinden bahsediyor. O kadarda değildir demiştim. Ama gerçekten de mükemmel ötesi bir paketleme ile karşılaştım sanki mücevher gönderiyorlar mübarekler. teşekkürler FİDAN DEPOSU aldığınız her kuruşu sonuna kadar hak ediyorsunuz param size helal olsun. 3 adet fidan aldım hepside istediğim boy ve kalitede ürünler Allah meyvelerini de yemeyi nasip eder inşallah. Sizden tek ricam ücretsiz kargo limitini 200 TL veya daha alt seviyede makul bir ücret ile sınırlandırma yapmanız olacaktır.
Selahattin Yakalı
24.09.2022
SÜS MANDALİNASI, KAMKAT (KUMQUAT) FİDANI birçok şey aldım muhteşem bir paketlemeyle geldiler özellikle süs mandalinası ayrı bir güzel 1 metreden fazla ve üzerinde çok sayıda meyvesi var çok hoş.rica etmiştim hızlı gönderi yapın diye sağolsunlar hemen geldi internet ortamında daha önce başka firmalardanda aldım bu alışverişimden çok memnun kaldım çoook teşekkürler
Üye İsminin Görünmesini İstemiyor
21.09.2022
BODUR BUDANMIŞ,ÜZERİ MEYVELİ KÜTDİKEN (YEDİVEREN) LİMON FİDANI ÜZERİNDE ÜÇ TANE KOCAMAN LİMON İLE CAPCANLI BİR FİDAN... FİDAN DEPOSU BİLDİĞİMİZ GİBİ.
SEVİM özer
20.09.2022
SATSUMA MANDALİNA FİDANI Bir yıl içinde 50 çeşit meyve fidanı ve bitki aldım hepsi mükemmel geldi ve tuttu..Fiyat kalite paketleme hizmet mükemmel..tüm emeği geçenlere teşekkürler
Azime Ünal
16.09.2022
ALTIN ÇİLEK (Goldenberry) FİDANI Mükemmel paket yapılmış. Açarken bile zorlandım. Fidanlar hiç zarar gôrmemiş. Teşekkürler. İnşallah hepsi tutar.
Toplam 1092 yorum görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.