MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ
AHMET İNAÇ
01.02.2023
FUJİ KİKU 8 ELMA FİDANI Harika paketlenmiş, sağlıklı ve sipariş verilen boyutta gelen mükemmel fidanlar. Fidanların tüp ve saksıları sulanmış, sevkiyatta toprakları dökülmesin diye tek tek poşetlenip bantlanmış, kolide zarar görmesinler diye kolinin dört kenarına destek ağaçları yerleştirilmiş, hepsinin üstünde fidanın çeşit ve anacının yazdığı etiket takılmış, gelen ürün kalitesine göre fiyatlar makul, genel olarak ihtiyaç duyulabilecek fidan çeşitlerinden fazlası mevcut, fidan çeşitlerine kendi içinde bile seçenek sunulması çok güzel bir düşünce, iklim ve toprak çeşidinize uygun anaçla dikim yapabiliyorsunuz ,bu da diktiğiniz fidanın gelişmesi ve verimi için çok büyük bir avantaj, aldıkları ücret helal olsun hayırlı bol kazançlar dilerim. Fidan almayı düşünen tereddütsüz siparişini versin, işini hakkıyla yapan güvenilir bir firma, 40'a yakın fidan satın aldım hepsi de tam istediğim gibiydi, kesinlikle pişman olmazsınız. Aldığım bütün fidanların altına bu mesajı yazacağım, işini düzgün yapan insanlara destek olmaktan mutluluk duyarım.
AHMET İNAÇ
01.02.2023
BEYAZ MEYVELİ DUT FİDANI Harika paketlenmiş, sağlıklı ve sipariş verilen boyutta gelen mükemmel fidanlar. Fidanların tüp ve saksıları sulanmış, sevkiyatta toprakları dökülmesin diye tek tek poşetlenip bantlanmış, kolide zarar görmesinler diye kolinin dört kenarına destek ağaçları yerleştirilmiş, hepsinin üstünde fidanın çeşit ve anacının yazdığı etiket takılmış, gelen ürün kalitesine göre fiyatlar makul, genel olarak ihtiyaç duyulabilecek fidan çeşitlerinden fazlası mevcut, fidan çeşitlerine kendi içinde bile seçenek sunulması çok güzel bir düşünce, iklim ve toprak çeşidinize uygun anaçla dikim yapabiliyorsunuz ,bu da diktiğiniz fidanın gelişmesi ve verimi için çok büyük bir avantaj, aldıkları ücret helal olsun hayırlı bol kazançlar dilerim. Fidan almayı düşünen tereddütsüz siparişini versin, işini hakkıyla yapan güvenilir bir firma, 40'a yakın fidan satın aldım hepsi de tam istediğim gibiydi, kesinlikle pişman olmazsınız. Aldığım bütün fidanların altına bu mesajı yazacağım, işini düzgün yapan insanlara destek olmaktan mutluluk duyarım.
AHMET İNAÇ
01.02.2023
SÜS MANDALİNASI, KAMKAT (KUMQUAT) FİDANI Harika paketlenmiş, sağlıklı ve sipariş verilen boyutta gelen mükemmel fidanlar. Fidanların tüp ve saksıları sulanmış, sevkiyatta toprakları dökülmesin diye tek tek poşetlenip bantlanmış, kolide zarar görmesinler diye kolinin dört kenarına destek ağaçları yerleştirilmiş, hepsinin üstünde fidanın çeşit ve anacının yazdığı etiket takılmış, gelen ürün kalitesine göre fiyatlar makul, genel olarak ihtiyaç duyulabilecek fidan çeşitlerinden fazlası mevcut, fidan çeşitlerine kendi içinde bile seçenek sunulması çok güzel bir düşünce, iklim ve toprak çeşidinize uygun anaçla dikim yapabiliyorsunuz ,bu da diktiğiniz fidanın gelişmesi ve verimi için çok büyük bir avantaj, aldıkları ücret helal olsun hayırlı bol kazançlar dilerim. Fidan almayı düşünen tereddütsüz siparişini versin, işini hakkıyla yapan güvenilir bir firma, 40'a yakın fidan satın aldım hepsi de tam istediğim gibiydi, kesinlikle pişman olmazsınız. Aldığım bütün fidanların altına bu mesajı yazacağım, işini düzgün yapan insanlara destek olmaktan mutluluk duyarım. (Üzerinde bol miktarda olgunlaşmış meyve vardı, çok lezzetliydi, tam hasat zamanı sipariş verdiğim için neredeyse fidanın fiyatı değerinde meyvesini yedik ;) , meyveleriyle beraber gönderdiğiniz için ayrıca teşekkür ederim)
AHMET İNAÇ
01.02.2023
TEXAS BADEM FİDANI Harika paketlenmiş, sağlıklı ve sipariş verilen boyutta gelen mükemmel fidanlar. Fidanların tüp ve saksıları sulanmış, sevkiyatta toprakları dökülmesin diye tek tek poşetlenip bantlanmış, kolide zarar görmesinler diye kolinin dört kenarına destek ağaçları yerleştirilmiş, hepsinin üstünde fidanın çeşit ve anacının yazdığı etiket takılmış, gelen ürün kalitesine göre fiyatlar makul, genel olarak ihtiyaç duyulabilecek fidan çeşitlerinden fazlası mevcut, fidan çeşitlerine kendi içinde bile seçenek sunulması çok güzel bir düşünce, iklim ve toprak çeşidinize uygun anaçla dikim yapabiliyorsunuz ,bu da diktiğiniz fidanın gelişmesi ve verimi için çok büyük bir avantaj, aldıkları ücret helal olsun hayırlı bol kazançlar dilerim. Fidan almayı düşünen tereddütsüz siparişini versin, işini hakkıyla yapan güvenilir bir firma, 40'a yakın fidan satın aldım hepsi de tam istediğim gibiydi, kesinlikle pişman olmazsınız. Aldığım bütün fidanların altına bu mesajı yazacağım, işini düzgün yapan insanlara destek olmaktan mutluluk duyarım.
AHMET İNAÇ
01.02.2023
NONPAREİL BADEM FİDANI Harika paketlenmiş, sağlıklı ve sipariş verilen boyutta gelen mükemmel fidanlar. Fidanların tüp ve saksıları sulanmış, sevkiyatta toprakları dökülmesin diye tek tek poşetlenip bantlanmış, kolide zarar görmesinler diye kolinin dört kenarına destek ağaçları yerleştirilmiş, hepsinin üstünde fidanın çeşit ve anacının yazdığı etiket takılmış, gelen ürün kalitesine göre fiyatlar makul, genel olarak ihtiyaç duyulabilecek fidan çeşitlerinden fazlası mevcut, fidan çeşitlerine kendi içinde bile seçenek sunulması çok güzel bir düşünce, iklim ve toprak çeşidinize uygun anaçla dikim yapabiliyorsunuz ,bu da diktiğiniz fidanın gelişmesi ve verimi için çok büyük bir avantaj, aldıkları ücret helal olsun hayırlı bol kazançlar dilerim. Fidan almayı düşünen tereddütsüz siparişini versin, işini hakkıyla yapan güvenilir bir firma, 40'a yakın fidan satın aldım hepsi de tam istediğim gibiydi, kesinlikle pişman olmazsınız. Aldığım bütün fidanların altına bu mesajı yazacağım, işini düzgün yapan insanlara destek olmaktan mutluluk duyarım.
AHMET İNAÇ
01.02.2023
ABBATE FETEL ARMUT FİDANI Harika paketlenmiş, sağlıklı ve sipariş verilen boyutta gelen mükemmel fidanlar. Fidanların tüp ve saksıları sulanmış, sevkiyatta toprakları dökülmesin diye tek tek poşetlenip bantlanmış, kolide zarar görmesinler diye kolinin dört kenarına destek ağaçları yerleştirilmiş, hepsinin üstünde fidanın çeşit ve anacının yazdığı etiket takılmış, gelen ürün kalitesine göre fiyatlar makul, genel olarak ihtiyaç duyulabilecek fidan çeşitlerinden fazlası mevcut, fidan çeşitlerine kendi içinde bile seçenek sunulması çok güzel bir düşünce, iklim ve toprak çeşidinize uygun anaçla dikim yapabiliyorsunuz ,bu da diktiğiniz fidanın gelişmesi ve verimi için çok büyük bir avantaj, aldıkları ücret helal olsun hayırlı bol kazançlar dilerim. Fidan almayı düşünen tereddütsüz siparişini versin, işini hakkıyla yapan güvenilir bir firma, 40'a yakın fidan satın aldım hepsi de tam istediğim gibiydi, kesinlikle pişman olmazsınız. Aldığım bütün fidanların altına bu mesajı yazacağım, işini düzgün yapan insanlara destek olmaktan mutluluk duyarım.
Volkan Önder
01.02.2023
CRESTHAVEN ŞEFTALİ FİDANI Gerçekten üstdüzey aşı yapan birisiyim incelediğimde fidanlar gerek kök alternatif seçenekleri olsun gerek sunum olsun çok üstdüzey bir firma gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.
Afşin Yılmaz
31.01.2023
DARROW YABAN MERSİNİ (LİKAPA) FİDANI Bir kac çeşit yaban mersini fidanı aldım fidanlar gayet sağlıklılar. özenle paketlenmişler; bu yüzden hiç bir zayiat olmadı. Çeşitlere etiketleri yazılmış. Umarım verimi de güzel olur .satıcı arkadaşa işine olan saygısından dolayı teşekkür ederim
Üye İsminin Görünmesini İstemiyor
31.01.2023
SARI ALIÇ FİDANI 80cm üzeri stok seçeneğini bir türlü yakalayamasam da buradan aldığım her fidanın memnuniyetinden olsa gerek başka bir yerden almak istemiyor ve stoğa girmesini bekliyorum.
Üye İsminin Görünmesini İstemiyor
31.01.2023
HÜNNAP (İRİ MEYVELİ) FİDANI Paketlemenin özeninden zaten bütün yorumlarda bahsedilmiş ben de meyveden bahsetmek istiyorum. O kadar bereketli ve lezzetli bir şey ki; en küçüğü ceviz, en büyüğü king mandalina boyutunda elmaya benzer meyveleriniz oluyor. İlerleyen yıllarda yemekle tüketemeyip eşe dosta dağıtabilir, kurutup kışın da tüketebilirsiniz. Mümkün olan her bahçede bir hünnap bulunmalı bence
Toplam 1223 yorum görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.