MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ
AHMET İNAÇ
21.05.2024
KAKİ TİPO TRABZON HURMASI FİDANI Aralık ayında fidanı bahçeye diktim, Mayıs ayında yani diktikten 5 ay sonra üzerinde 20 den fazla meyve oluştu, bitkinin sağlıklı gelişebilmesi için hepsini nohut büyüklüğüne geldiğinde kopardım, çok verimli bir çeşit galiba, yanında jiro çeşidi ve Hanna fuyu çeşidi de var, jiro'nun üzerinde 5 , Hanna fuyu'nun üzerinde 1 meyve oluştu, 3 fidanı da aynı gün dikmiştim, 50 den fazla fidan satın aldım, hepsi de çok sağlıklı ve kaliteli fidanlar, çok iyi bir paket içinde hasarsız bir şekilde elinize ulaşır, sipariş vermekte tereddüt etmeyin, ben çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim.
mehmet kocaeren
21.05.2024
STAR GİANT KİRAZ FİDANI Star giant cinsi yarı bodur kiraz fidanlarını fidandeposundan 2023 ocakta temin ettiğim kirazlar Bu sene vermeye başladılar. Dışı pembe içi beyaz eti olan hoş kokulu iri kalp şeklinde bir kiraz. Ben sevdim. İyi ki almışım Tavsiye ediyorum.
Üye İsminin Görünmesini İstemiyor
19.05.2024
PATRİOT YABAN MERSİNİ (LİKAPA) FİDANI Paketleme oldukça sağlam. Fidanlar gayet sağlıklı.
Üye İsminin Görünmesini İstemiyor
19.05.2024
CHANDLER CEVİZ FİDANI Paketleme on numara. Fidanlar da söylendiği gibi. Gayet sağlıklılar.
Üye İsminin Görünmesini İstemiyor
15.05.2024
ALPHONSE LAVELLEE ASMA FİDANI paketleme ve gönderim mükemmeldi. 10dan fazla fidan aldım. hepsi çok güzel durumdaydı. boyları, yaprakları gayet güzel durumdaydı. çok memnun kaldım.Teşekkür ederim
AHMET İNAÇ
14.05.2024
BİG BANG NEKTARİN FİDANI 2022 Aralık ayında diktiğim fidan çok güzel gelişiyordu, yaban domuzları 2023 sonbaharında aşı yerinin bir karış üstünden ısırıp kırana kadar, ığdır kayısı fidanımıda ısırıp kırdılar, kırık yerden ikisini de budadım, 2024 ilkbaharında ığdır kayısı fidanı aşı noktasının üstünden filizlendi gayet güzel gelişmeye başladı, nektarin fidanı ise gövdeden sürgün vermedi ama topraktan çok kuvvetli bir şekilde garnem anacı çıkıyor, aşı yapılacak olgunluğa gelince diğer nektarin fidanlarımdan aşı yaparak kullanmayı düşünüyorum, kökler çok sağlıklı olduğu için fidanı yabani hayvanlar kırdığında topraktan bile olsa filizlenip büyümeye devam ediyor, inşallah diğer fidanlarıma bulaşmazlar.
Suat Önal
13.05.2024
CUPRESSUS SEMPERVİRENS'TOTEM' (Totem servi,Kalem Servi)BİTKİSİ Mevlüt bey gecen sene almıssınız uyum sagladımısoguktan kurtuldu mu?
Üye İsminin Görünmesini İstemiyor
13.05.2024
KEN'S RED (KIRMIZI) MİNİ KİVİ FİDANI 08 . 05 .2024 TARİHİNDE KENS KIRMIZI MİNİ KİVİ ,ANANASYA PEMBE MİNİ KİVİ,WEİKİ MİNİ KİVİ ,KOCAYEMİŞ DAĞ ÇİLEĞİ,KIRMIZI GÜZ ZEYTİNİ JAPON İĞDESİ SİPARİŞİ VERDİM 11.04.2024 TARİHİNDE ADRESİME KAPALI UZUN KARTON KUTUYLA AMBALAJLI SEKİLDE GELDİ.BES MEYVA FİDANIM MÜKEMMEL BİR ŞEKİLDE ÖZENLİ AMBALAJLANMISTI VE AMBALAJI ACIP MEYVA FİDANLARIMI GÖRÜNCE SEVİNCİM BİR KAT DAHA ARTMISTI.MEYVA FİDANLARIM BENİM SİPARİŞ VERDİĞİM BOY ÖLÇÜLERİN ÜSTÜNDEYDİ, HEMEN YAYALAYA GİDİP FİDANLARIMI TOPRAĞA EKTİM VE BU GÜN ÜÇ GÜN OLDU DAHA GÜZEL CANLİ GÖRÜNİYORLA .GEÇEN YILLARDA FİDAN DEPOSUNDA MEYVA FİDANLARI GETİRTMİŞTİM ŞİMDİ DALINDA MEYVALARI VAR VE GECEN YIL BİR KAC MEYVA FİDANLARINDA YETİŞEN MEYVALARI YEDİM MÜKKEMMEL BEN FİDAN DEPOSUNDA VE ELEMANLARINDA COK MEMUN KALDIM TESEKKUR EDERİM ,CEVREMDEKİ ARKADASLARIMADA ALMALARI İÇİN ÖNERİLERDE BULUNDUM.
Üye İsminin Görünmesini İstemiyor
13.05.2024
CHANDLER YABAN MERSİNİ (LİKAPA) FİDANI Üzerinde meyveleri bile var inanamadım titizliğiniz ve kaliteniz için tşk.
Üye İsminin Görünmesini İstemiyor
13.05.2024
LEGACY YABAN MERSİNİ FİDANI Kötü yorum yapılacak hiç bir yönü yok fidanlar mükemmel yıllardır ufak tefek onlarca fidan aldım fire veren olmadı kargoda kırılıp dökülmedi kazandıkları parayı sonuna kadar hakeden işletme iyiki varsınız.
Toplam 1500 yorum görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.