x
0 (532) 394 37 29
 
0 (532) 394 37 29

LİMON AYVA FİDANI

Ayva Fidanı
LİMON AYVA FİDANI
12,96 TL
11,88 TL Kdv Dahil
Havale Fiyat : 11,58 TL
| Yorum Yap
%8 indirimli 100 TL Üzeri Kargo Bedava

Fidan Seçiniz

Klasik Anaca Aşılı 100 cm üzeri Çıplak Köklü (11,88 TL) Gelince Haber Ver
Klasik Anaca Aşılı 100 cm üzeri Tüplü(4Lt.) (19,87 TL) Gelince Haber Ver
Klasik Anaca Aşılı 70 cm üzeri Kare Saksılı(0,9Lt.) (17,82 TL)
Quince BA29 (Bodur) Anaca Aşılı 100 cm üzeri Çıplak Köklü (14,04 TL) Gelince Haber Ver
Adet:
alışveriş
listeme ekle

Limon Ayva Fidanı

Meyve fidanı çeşitleri ile ilgi gören fidandeposu.com aracılığı ile limon ayva fidanı alarak bahçelerinizi Anadolu'ya özgü bu meyve ile daha güzel hale getirebilirsiniz. Türkiye'nin en iyi fidan satış sitesi olan Fidandeposu.com sayesinde siparişlerinize zarar gelmeden kargo imkanıyla kapınıza kadar gelmektedir.

Limon Ayva Özellikleri

En faydalı meyveler arasında yer alan limon ayva fidanı sahibi olarak bahçenizde kendi ayva ağacınızı organik bir şekilde yetiştirebilirsiniz. Nisan ayının ortalarında çiçek vermeye başlar. Uygun fiyata satılmaktadır ve budanarak, aşılanarak, sağlam bir şekilde paketlenerek gönderilir. Kargo sırasında hiç bir zarar görmemektedir. %100 doğal ve organik olan bu fidanı güvenli alışveriş sayesinde kısa sürede evinize gelmektedir. Fidanlar 130 cm büyüklüğünde sağlam pakette gelmektedir.

Fidan Seçiniz bölümünden aynı çeşide ait farklı  boylarda fidan seçebilirsiniz. Hepside aynı meyveyi verirler çünkü hepsinede aynı çeşit aşılanmıştır.  Fidanlarımız çıplak köklü, tüplü ve saksılı olarak satışa sunulmaktadır. Saksı ve Tüp büyüklükleri Litre olarak belirtilmiştir ve aşağıda resimde gösterilmiştir. Çıplak köklü fidanlarımız ise 130 cm lik kutularımıza sığacak şekilde kök ve dalları budanarak dikime hazır gönderilecektir.
Tür  AYVA
Çeşit  LİMON
Orjini  Anadolu
Diğer İsimleri 
Ağaç Özellikleri  Orta kuvvetli, ilk yıllarda dik.
Meyve İriliği  İriye yakın
Meyve Şekli  Sap kısmı uzunca, orta kısmı geniş.
Meyve Kabuğu  Limon rengine yakın sarı.
Meyve İçi  Açık sarı, orta sulu, gevrek.
Meyve Kalitesi  Aroması iyi, kaliteli.
Depolama süresi Uzun süre depolanabilir
Çiçeklenme zamanı  Nisan ayı başında
Derim Zamanı  Ekim ayı sonu.
Tozlayıcıları 
Diğer özellikleri  İç bölgelerde veya yayla kesimlerde sarı olan daha parlak sarıya dönmektedir.


Limon Ayva Fidanı

En faydalı meyve çeşitlerinden biri, limon ayva fidanıdır. Özellikle de bahçe ortamlarında ekilecek en güzel fidanlardan biridir. Nisan ayının ilk başlarında çiçeklenmeye başlar. Ayrıca, www.fidandeposu.com sitesine ziyaret girerek limon ayva fidanı satın alabilirsiniz. Uygun fiyatlar eşliğinde ve aşılanarak sizlere gönderilir. Bu fidanı istediğiniz boyutlarda seçebilirsiniz. Limon ayva fidanı tüplü ve saksılı olarak satılmaktadır. Bunun yanı sıra, fidandeposu.com online fidan satış mağazasına girerek birbirinden güzel meyve fidanlarını inceleyebilirsiniz. Ucuz fiyat ve kargo teslimleri sayesinde kısa sürede fidanları elinize ulaştırabilirsiniz. Güvenli ödemelerle de sizlere alternatif sağlanmaktadır. Limon ayva fidanı kaliteli ve aroması da oldukça iyidir.

 
Benzer Ürünler
© 2015 fidandeposu.com
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.