Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Alıç Fidanı

Alıç, yabani bir sonbahar meyvesidir, ağaçta yetişir, ağacın boyu 10 metreye kadar çıkabilir ve dikenli dalları vardır. Elma tadına benzeyen ve ekşi tatta türleri vardır. Küçük yuvarlak bir görünüme sahiptir. Beyaz, kırmızı, sarı, yeşil ve pembe renklerinde tonları vardır. Anadolu genelinde yetişebilen bir özelliği ve yapısı vardır. Alıç, pek çok hastalığa iyi gelir, çok faydalı bir meyvedir.

Kalp sağlığı için etkilidir, ritim bozukluğu, çarpıntı, kalp kaslarında güçsüzlük, damar sertliği, hipertansiyon gibi kalpten kaynaklı hastalıklarda faydalıdır. Sinir sistemine etkilidir, yatıştırıcı görev görür, idrar söktürücüdür, bağırsakları düzenler, migren ve baş ağrısına iyi gelir. Bu meyve çiğ bir şekilde meyve olarak tüketilebildiği gibi çay yapılarak da tüketilebilir. Düzenli olarak tüketilmesi genel vücut sağlığına iyi gelir.

Alıç Mucize Meyve

Alıç fidanı Rosaceae familyasına ait bir fidandır. Kırmızı, sarı, pembe, beyaz meyveleriyle görülür. Alıç ağacı kış mevsimi geldiğinde yapraklarını döker. Park ve bahçeleri süsleyen bir süs bitkisi olarak kullanılır. Herkesin bahçesinde olması gereken ve tüketilmesi gereken hoş bir meyvedir. Bu mucizevi meyveye sahip olmak istiyorsanız Fidandeposu.com adresinde bulunan fidanları inceleyebilirsiniz. Bu siteden online alışveriş rahatlığı sayesinde evinizden siparişinizi verin ve siz hiç yorulmadan kargoyla fidanınız evinize gelsin.

Aşılı Alıç Fidanı

Fidanlar bölümünde bulunan fidan çeşitleri arasından aşılı alıç fidanı seçerek sipariş verebilirsiniz. Fidandeposu.com her çeşit ağaç bulabileceğiniz bir sitedir. Aşılı, aşısız, meyve ağacı veya süs bitkisi her türden fidanı burada bulabilirsiniz. Siz aradığınız fidanı seçin, sipariş edin sonrasını hiç düşünmeyin. En güvenilir koşullarda ve en hızlı biçimde elinize ulaşır. Size sadece yerine ekmek işi kalır.

Meyveler garantilidir, kalitesi kanıtlanmış ağaçlardan aşılanmış olup her biri türünün en iyisidir. Garanti altında alışveriş yapmanın zevkini sürün ve ektiğiniz fidanlar sağlıkla büyüsünler. İster evinizin bahçesine ekin, isterseniz özel olarak yetiştiriciliğini yapın ya da süs bitkisi olarak değerlendirin. Alıç, herkesin elinin altında olması gereken ve taze taze tüketilmesinde yarar olan bir meyvedir. Mevsiminde meyve olarak sonrasında ise çay şeklinde tüketilebilir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.