KIRMIZI ALIÇ FİDANI

269,94 TL
Bir alt ürün seçiniz
Yorumlar (0) | Yorum Yaz
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • AŞILI ALIÇ FIDANI ÖZELLİKLERİ

    Aşılı Alıç Fidanı Rosaceae familyasındandır. Meyveleri kırmızı , sarı ve mor renklidir.Kışın yapraklarını döken dikenli ağaç veya çalı formunda bir meyve türüdür.Beyaz ve pembe renginde çiçek açar. Meyveler beyaz ve pembe olarak yaprak açtıktan sonra olgunlaşmaya başlar. Kışın yapraklarını döken aşılı alıç fidanı yazın ise çiçek açıp meyve verir.Aynı zamanda tıbbi bitkiler arasında yer almaktadır.

    Aşılı alıç fidanlarında verim oldukça yüksektir. Ağaçlarda kalem aşı ve göz aşı tercih ediliyor. Verimin oldukça yüksek olduğu bu meyve parklarda ve bahçelerde süs bitkisi olarak da tercih edilir. Tüplü olarak satışa sunulan aşılı alıç fidanlarında verim yüksektir.

    Fidan Seçiniz bölümünden aynı çeşide ait farklı anaçlara aşılı ve farklı boylarda fidan seçebilirsiniz. Hepside aynı meyveyi verirler çünkü hepsinede aynı çeşit aşılanmıştır. Fidanlarımız  klasik(tohum anacı) ve yarı bodur anaçlarına aşılanmaktadır. Fidanlarımız saksılı ve tüplü olarak satışa sunulmaktadır. Saksı ve Tüp büyüklükleri Litre olarak belirtilmiştir. Çıplak köklü fidanlarımız ise 130 cm lik kutularımıza sığacak şekilde kök ve dalları budanarak dikime hazır gönderilecektir.

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.