x
0 (532) 394 37 29
 
Fiyat Aralığı
-
Stoktakiler
19,44 TL 7,88 TL
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Kuşburnu Fidanı Nereden Alınır

Kuşburnu fidanı yetiştiriciliği tarım açısından oldukça önemlidir. Bu fidanı yetiştirme konusunda iyi bir verim almak için öncelikli olarak kaliteli kuşburnu fidanı tercih edilerek bunun fidanı ekilmelidir. Kuşburnu fidanı çeşitleri Fidandeposu.com adresinde online alışveriş imkanı ile bulunmaktadır. Özellikle bu fidanı alırken aşağıdaki özelliklere çok dikkat etmek gerekmektedir. Bu fidanlar Tarım Bakanlığı Sertifikalı olan yerlerden alınmalıdır. Kaliteli meyve fidanı adresi fidandeposu.com güvenilir online fidanları size sunuyor.

Kuşburnu Fidanını Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Özellikle bu sitede kuşburnu fidanlarında dallanma olduğunda bu fidanların yaşını aştığı anlaşılabilmektedir. Bu sitede dikilecek olan kuşburnu fidanı veya fidelerin bu şekilde dallı olması tercih edilir. Kuşburnu fidanlarının dikim mevsimi Aralık ve Nisan ayları arasında olup bu sitede her çeşit fidan seçenekleri bulunmaktadır. Eğer mevsim dışında fidan dikimi yapılacaksa bunların uygun tüplerde hazırlayıp fidanların bakımı yapılmaktadır. Bu fidanların gövdesinin kırılmaya, ezilmeye maruz kalmaması, derilerin zarar görmemesi ve kurumuş olmaması gerekir. Fidandeposu.com sitesi tarafından bütün işlemler güvenle ve itinayla yapılmaktadır. Fidanların üzerindeki gövdelerdeki canlılık çok dikkat çekici olmalı, fidanların dalları yeterince esnek olmalı ve hemen kırılmayacak özellikte olmalıdır. Online mağazamızda her şey kontrol edilmekte olup fidanlar sağlıklı şekilde teslim edilmektedir.

Fidandeposu.com Fidan Çeşitleri

Fidanlar için gerekli olan uygun koşul ve ortam size ulaşana kadar tarafımızca karşılanmaktadır. Fidanların dikileceği alandaki otlar, dikenler ve diğer zararlı otlar temizlenmelidir. Daha sonra kuşburnu fidanı için çukur açılmalıdır. Kuşburnu fidanı dikkatle toprağa dikilmelidir. Fidan dikimi hakkında bilgi sahibi olmak için ürün detayda yer alan ürün açıklamalarını inceleyebilir, daha detaylı bilgi ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kuşburnu fideleri eşit oranda kök ve gövdeye zarar verilmeden dikkatlice dikilmelidir. Ülkemizin neresinde olursanız olun kargo bedava olup, siz siparişi verdikten hemen sonra, biz anında hızlı teslim için harekete geçiyoruz. Üstelik her türlü bitki ve meyve fidanı çeşitleri arasından dilediğinize sahip olabilir, bahçenizde hayal ettiğiniz meyvelere fidandeposu.com kalite güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

© 2015 fidandeposu.com
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.