Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Kuşburnu Fidanı Nereden Alınır

Kuşburnu fidanı yetiştiriciliği tarım açısından oldukça önemlidir. Bu fidanı yetiştirme konusunda iyi bir verim almak için öncelikli olarak kaliteli kuşburnu fidanı seçilmelidir.  meyve fidanı adresi fidandeposu.com güvenilir online fidanları size sunuyor.

Kuşburnu Fidanını Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Kuşburnu fidanlarını saksılı ve tüplü olup yılın 12 ayı dikim imkanı bulunmaktadır. Bu fidanların gövdesinin kırılmaya, ezilmeye maruz kalmaması, derilerin zarar görmemesi ve kurumuş olmaması gerekir. Fidandeposu.com sitesi tarafından bütün işlemler güvenle ve itinayla yapılmaktadır. Fidanların üzerindeki gövdelerdeki canlılık çok dikkat çekici olmalı, fidanların dalları yeterince esnek olmalı ve hemen kırılmayacak özellikte olmalıdır. Online mağazamızda her şey kontrol edilmekte olup fidanlar sağlıklı şekilde teslim edilmektedir.

Fidandeposu.com Fidan Çeşitleri

Fidanların dikileceği alandaki otlar, dikenler ve diğer zararlı otlar temizlenmelidir. Daha sonra kuşburnu fidanı için çukur açılmalıdır. Kuşburnu fidanı dikkatle toprağa dikilmelidir. Fidan dikimi hakkında bilgi sahibi olmak için ürün detayda yer alan ürün açıklamalarını inceleyebilir, daha detaylı bilgi ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kuşburnu fideleri eşit oranda kök ve gövdeye zarar verilmeden dikkatlice dikilmelidir. Ülkemizin neresinde olursanız olun kargo bedava olup, siz siparişi verdikten hemen sonra, biz anında hızlı teslim için harekete geçiyoruz. Üstelik her türlü meyve fidanı çeşitleri arasından dilediğinize sahip olabilir, bahçenizde hayal ettiğiniz meyvelere fidandeposu.com kalite güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.