x
0 (532) 394 37 29
 
Fiyat Aralığı
-
Stoktakiler
12,96 TL 9,83 TL
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

İğne Fidanı

Bahçeniz için iğde fidanı almayı düşünüyorsanız, bunun için iyi bir fidan deposu bulmalısınız. Piyasa şartlarında iyi ve sağlam bir iğde fidanı siparişinizi online meyve fidanı satış mağazamız fidandeposu.com adresinden yapabilirsiniz. Fidan deposu, aradığınız tüm meyve fidanlarını dilediğiniz boyutta ve türde sizlere sunuyor. Sizin de tek yapmanız gereken dilediğiniz meyve fidanını bu sitede inceleyerek fidanlar arasından tercihinizi yapmak olacaktır. İğde fidanı için aradığınız en iyi fidanları burada bulacak ve fidanları edindikten sonra da fidanınızın sağlıkla büyüdüğünü ve meyve verdiğini göreceksiniz. Bahçenizde iğde ağacı yetiştiriciliği yapmak istiyorsanız zaman kaybetmeden sipariş verebilirsiniz.

Fidan Deposunun Kaliteli Fidanları ile Tanışın

Fidan deposundan satın alacağınız her bir fidan belirttiğiniz ölçülerde ve özelliklerde size kargolanır. Söz verildiği gibi hiç bir deformeye uğramadan kapınıza sağlam ve kaliteli bir iğde fidanı geldiğini görebilirsiniz. Satın almış olduğunuz iğde fidanının çürüme, bozulma yapmadan sağlıkla büyüdüğüne şahit olabilirsiniz. Bunun için tercih edeceğiniz adres fidandeposu.com olmalıdır ki kalitesinden memnun kalmalısınız...

İğde Fidanı Çeşitleri ve Özellikleri

Fidan deposu sitesinden edineceğiniz fidanlar pek çok çeşitte olabilir. İnternet üzerinden seçimini yapabileceğiniz iğde fidanı, tüplü, saksılı, temiz köklü, aşılı, budanmış şekillerde teslimat bilgileri kısmında belirttiğiniz adrese ulaştırılır. Satın aldığınız fidanlar, sağlam bir şekilde paketlenir ve adresinize hiç bozulmadan teslim edilir. Mağazamız yıllardır edindiği tecrübe ile ürünleri size en kısa zamanda en güvenli şekilde ulaştıracaktır. Ürün detay kısmında görebileceğiniz gibi mağazamız satın alacağınız iğde fidanı için sitede birkaç boyut belirtilmiştir. Siz de dilediğiniz boyuttaki fidanı sipariş edebilirsiniz. İğde, zeytin boyutuna geldiğinde ve kahverengi rengine büründüğünde artık yenilmeye hazır hale gelir ve oldukça faydalı bir meyvedir. İğde fidanı dilerseniz saksıda satın alınıp bahçenizde yahut balkonunuzda yetiştirilebilir, dilerseniz de bahçenize dikebilirsiniz. Online alışverişin nimetlerinden faydalanarak indirimli ödeme fırsatı yakalayabilir, taksitli ödeme avantajlarından siz de faydalanabilirsiniz. Meyve fidanları konusunda uzman fidandeposu.com, her fidan için ayrıntılı bilgi içermektedir, daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 fidandeposu.com
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.