Sırala
Toplam 56 ürün görüntüleniyor.

Asma Fidanı

Üzümsü meyveler kategorisi içerisinde yer alan asma fidanları çok çeşitliliği ile birlikte fidandeposu.com sitesi üzerinden satışa sunulmuştur. Bahçesinde ve evinde asma fidanı yetiştiriciliği yapmak isteyen kişilerin aradığı adres olan bu sitenin satışa çıkarılmış olduğu fidanların çeşitliliği ile birbirinden farklı lezzetlere sahip olan asmaları dikmek, bakımını yapmak ve elde edilen meyveleri tüketebilmek mümkün olur. Sitede bulunan asmaların her birinin özellikleri ve ısıya karşı dayanıklılıkları müşterilerin bilgisine sunularak satışa çıkartılmıştır.

Asma Fidanı Çeşitliliği

Fidandeposu.com sitesi üzerinden satın alım yapacağınız asma fidanı çeşitliliğine bakıldığı zaman sultani çekirdeksiz asma fidanı, bozcaada çavuşu asma fidanı, yediveren koruk, red globe, horoz karası, hatun parmağı, pembe çekirdeksiz, thomson seedless, alphonse lavellee, superrior seedless, crimson seedless, trakya ilkeren, hamburg misketi, pembe gemre, ata sarısı, yalova incisi, k-7 çekirdeksiz, fantasy seendless, flame seendless, michele palieri, shyrah, autumn, sauvignon blanc, cabernet sauvignon, mevlana, royal, prima, merlot, öküzgözü, narince, cardonnay, cardinal, italia, razakı ve victoria asma fidanı çeşitlerinin yer aldığı görülür.

Asma Anaçlarının Özellikleri

Ürünlerin satışı sırasında verilen bilgiler doğrultusunda Amerikan asma anaçlarına dahil olan asma fidanı türlerinin bazı özelliklerinin bilinmesi gerekir. Orijini, gelişim kuvveti, aktif kirece karşı tolerans yüzdesi, filokseraya dayanıklılık, nemetodelara dayanıklılık, tuza dayanıklılık, kuraklığa dayanıklılık, taban suyundan itibaren yüksek yerlere adaptasyon, derin ve killi topraklara adaptasyon, derin olmayan ve killi topraklara adaptasyon, derin ve kumlu topraklara adaptasyon gibi birçok özelliğe dikkat edilerek asma fidanı alımının yapılması gerekir.

Asma Fidanı Türleri

Site üzerinden satın alımı gerçekleştirilecek olan asma fidanlarının türlerine bakıldığı zaman Tatlı Çelik 30 cm üzeri Çıplak Köklü, Tatlı Çelik 30 cm üzeri Kare Saksılı, 5BB Amerikan Anacına Aşılı 30 cm üzeri Çıplak Köklü, 5BB Amerikan Anacına Aşılı 30 cm üzeri Tüplü, 5BB Amerikan Anacına Aşılı 30 cm üzeri Kare Saksılı, R. Du Lot Amerikan Anacına Aşılı 30 cm üzeri Çıplak Köklü, P. 1103 Amerikan Anacına Aşılı 30 cm üzeri Çıplak Köklü, 1613C Amerikan Anacına Aşılı 30 cm üzeri Çıplak Köklü ve 41B Amerikan Anacına Aşılı 30 cm üzeri Çıplak Köklü fidan çeşitlerinden bir tanesinin seçilmesi gerekir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.