Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Böğürtlen Fidanı

Üzümsü meyveler kategorisinde yer alan böğürtlen fidanı, farklı ortam koşullarına uyum sağlayabilen bir bitkidir. Önce kırmızı bir meyve olur, daha sonra olgunlaştıkça siyah renge dönüşür ve yumuşar. Mayhoş bir tadı vardır. Dikenli ve dikensiz olmak üzere iki türü mevcuttur. Çalılık gibi görünen ve asma şeklinde büyüyen bir bitkidir. Bu güzel ve lezzetli bitkiye ulaşmak için www.fidandeposu.com adresinden sipariş verebilirsiniz.

Böğürtlen Fidanı Özellikleri

Genellikle sıcak yerleri seven böğürtlen fidanı her koşula uyumlu olabildiğinden dolayı soğuk yerlerde de yetişebilir. Çalılık şeklinde yapıya sahip olan bu bitki ham halde kırmızı ve sert meyvelere sahipken olgunlaştığında meyveler siyah renge bürünür ve yumuşak olur. Olgunlaşmamış meyvelerde meyvenin sapı beyaz iken, olgunlaştığı evrede gri, mavi ya da kırmızı renklerde olabilmektedir. Meyve saplarının renklerindeki bu değişkenlik hasat zamanının habercisidir. Sulu, hoş kokulu ve mayhoş bir lezzeti vardır. Temmuz aylarında meyve vermeye başlayan bu fidan yaz boyunca meyve vermeye devam eder. Dallarının boyu 2 metreye kadar ulaşabilir. Çokça tercih edilen bu verimli fidana sahip olmak için www.fidandeposu.com online fidan satış mağazamızı tercih edebilirsiniz.

Böğürtlen Fidanı Çeşitleri

Bu fidan için iki tür mevcuttur. Dikenli ve dikensiz olmak üzere ayrılır. Dikensiz olanlar, güçlü ve çalı formunda ve sürgünleri dikensiz olanlardır. Dikenli olanların ise sürgünlerinde diken vardır. Fidandeposu ile farklı çeşitlerde fidanlara sahip olabilirsiniz. Cebeci dikensiz fidanı, arapaho dikensiz fidanı, brazos fidanı, bursa dikensiz fidanı olarak sitede pek çok alternatifi vardır.

Fidandeposu.com Online Satış Hizmeti

Böğürtlen fidanı ve diğer tüm meyve fidanları ile ilgili detaylı bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz. Güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile online satış hizmeti sunmaktayız. En kısa süre zarfında teslimat yapmak firmanın hizmet anlayışıdır. Müşterilerin talepleri doğrultusunda dikilmeye hazır vaziyette gönderilen bu fidanlar dayanıklı ve iyi yetiştirilmiştir. Bununla birlikte sadece böğürtlen değil çok sayıda fidanın da satışı yapılmaktadır. Ayrıca indirimli fiyatlarla satın almada da kolaylık sağlamaktadır. İnternet üzerinden satış imkânı sunan mağazada emin ve garantili hizmetler ile müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.