Stokta Yok

TEMMUZ GÜZELİ ARMUT FİDANI

69,96 TL
Bir alt ürün seçiniz
Yorumlar (12) | Yorum Yaz
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (12)
 • TEMMUZ GÜZELİ ARMUT FİDANI ÖZELLİKLERİ

  Fidan Seçiniz bölümünden aynı çeşide ait farklı anaçlara aşılı ve farklı boylarda fidan seçebilirsiniz. Hepside aynı meyveyi verirler çünkü hepsinede aynı çeşit aşılanmıştır. Fidanlarımız sık dikim için ve-veya değişik toprak yapılarına adaptasyon için bodur - yarıbodur-klasik(tohum anacı) anaçlara aşılanmaktadır. Anaçların özellikleri ve büyüklükleri aşağıdaki tablolarda gösterilmektedir. Fidanlarımız çıplak köklü, tüplü ve saksılı olarak satışa sunulmaktadır. Saksı ve Tüp büyüklükleri Litre olarak belirtilmiştir ve aşağıda resimde gösterilmiştir. Çıplak köklü fidanlarımız ise 130 cm lik kutularımıza sığacak şekilde kök ve dalları budanarak dikime hazır gönderilecektir.

  Tür  :                           Armut.

  Çeşit  :                        Temmuz Güzeli.

  Orjini  :                      Anadolu.

  Diğer İsimleri  :

  Ağaç Özellikleri  :        Dik ve kuvvetli gelişim gösterir.

  Meyve İriliği  :           İri.

  Meyve Şekli  :               Boyun kısmı uzunca hafif geniştir.

  Meyve Kabuğu  :          Sarı-yeşil zemin üzerine kırmızı yanak oluşturur.

  Meyve İçi  :                Beyaz etlidir.

  Meyve Kalitesi  :          Lezzetli, sulu ve aromatik bir tada sahiptir. 

  Depolama süresi:        Depolamaya uygundur.

  Çiçeklenme zamanı  :  Orta dönemde çiçeklenir. 

  Derim Zamanı  :          Temmuz ayının 3. haftası.

  Tozlayıcıları  :           Williams.

  Diğer özellikleri  :     Meyveye erken yatar, yüksek verimlidir.  Temmuz Güzeli Armut Fidanı

  Temmuz güzeli armudu meyve şekli boyun kısmı hafif uzunca geniş olup, raf ömrü uzun ve yola dayanıklıdır. Rakıma göre değişen hasat mevsimi 200-300 rakım şartlarında Temmuz ayının 3. haftasıdır. Hobi olarak ya da profesyonelce olsun bu fidanları bulabileceğiniz ve detaylı bilgi alabileceğiniz site olarak  www.fidandeposu.com adresine göz atabilirsiniz. Temmuz güzeli armut fidanı dikildiği yıldan itibaren 3. Ve 4. yıllarda verime geçer. www.fidandeposu.com üzerinden satışı yapılan, klasik armut anacı, yarı bodur armut anacı ve tam bodur armut anaçları Temmuz güzeli armut fidanı üretiminde kullanılır.

  Temmuz güzeli armut fidanı ağacı orta hızda ve dik olarak büyürken, klasik anaçlı fidanlarda ağacın verimi 8-9 yılı bulur. Bodur ağaçlı armut fidanları 5-6 yıl gibi, tam bodur anaçlı fidanlarda 3-4 yıl ve en son olarak bodur ve yarı bodur fidanların verime oturması ise ilk yıl yada 2. yılda olur. www.fidandeposu.com üzerinden satışı yapılan, klasik armut anacı, yarı bodur armut anacı ve tam bodur armut anaçları temmuz güzeli armut fidanı üretiminde kullanılır.

  Temmuz Güzeli Armut Fidanı

  Armut fidanı çeşitleri arasında tercih edilen ürün oldukça verimli bir meyve fidanı çeşididir. Fidandeposu.com firmasının sunmuş olduğu bu Temmuz güzeli armut fidanı ürünü her türlü toprakta yetişebilecek durumda üretilmiştir. Fidan boyutları da yaklaşık 130 santim kadarıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.