ETRUSKA ARMUT FİDANI

89,98 TL
Bir alt ürün seçiniz
Yorumlar (6) | Yorum Yaz
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (6)
 • ETRUSKA ARMUT FİDANI ÖZELLİKLERİ

  Fidan Seçiniz bölümünden aynı çeşide ait farklı anaçlara aşılı ve farklı boylarda fidan seçebilirsiniz. Hepside aynı meyveyi verirler çünkü hepsinede aynı çeşit aşılanmıştır. Fidanlarımız sık dikim için ve-veya değişik toprak yapılarına adaptasyon için bodur - yarıbodur-klasik(tohum anacı) anaçlara aşılanmaktadır. Anaçların özellikleri ve büyüklükleri aşağıdaki tablolarda gösterilmektedir. Fidanlarımız çıplak köklü, tüplü ve saksılı olarak satışa sunulmaktadır. Saksı ve Tüp büyüklükleri Litre olarak belirtilmiştir ve aşağıda resimde gösterilmiştir. Çıplak köklü fidanlarımız ise 130 cm lik kutularımıza sığacak şekilde kök ve dalları budanarak dikime hazır gönderilecektir.

  Tür  ARMUT
  Çeşit  ETRUSKA
  Orjini  İtalya
  Diğer İsimleri 
  Ağaç Özellikleri  Kuvvetli, Yarı dik
  Meyve İriliği  Orta
  Meyve Şekli  Boyun kısmı uzunca, orta kısmı geniş, alt kısmı hafif sivrice
  Meyve Kabuğu  Sarımsı yeşil, güneş gören kısımları kırmızı
  Meyve İçi  Beyaz, sulu, az kumlu
  Meyve Kalitesi  Tatlı, aroması iyi, kaliteli
  Depolama süresi Depolama süresi kısadır.
  Çiçeklenme zamanı  Nisan ayı başında
  Derim Zamanı  Haziranın ilk haftası
  Tozlayıcıları  Williams, Santa Maria
  Diğer özellikleri  Erkenci çeşitler içinde kalitesiyle öne çıkmaktadır.
  Fidandeposu.com

  Fidandeposu.com
  Fidandeposu.com


  Etruska Armut Fidanı

  Ana vatanı İtalya olan Etruska armut fidanı meyvesi boyun kısmı uzun orta kısmı ise geniş bir armuttur. Orta irilikte olan meyveler sarımsı yeşil renktedir. Erkenci armut çeşitleri arasında yer alan Etruska armut fidanı meyveleri Williams armudu ile tozlanır. Sulu ve az kumlu olan meyve tatlı olması nedeni ile oldukça sık tercih edilir.

  Etruska Armut Fidanı Nereden Alınır?

  Etruska armut fidanı almak için güvenilir fidenin adresi fidandeposu.com sitesi ile iletişime geçmek yeterlidir. Üretici olan firma aynı zamanda parakende satışlarda yapıyor. Aşılı, garantili ve sertifikalı olarak satışa sunulan etruska armut fidanı açık kök veya tüplü olarak müşteri tercihine göre satılıyor.

  Birbirinden farklı fidan çeşitleri, uygun fiyatları ve güvenli ödeme yöntemleriyle sitemizde sizleri bekliyor. Bahçenizde veya evinizde bulunmasını istediğiniz meyve fidanları ve süs bitkileri Fidandeposu.com kalitesiyle sizlere ulaştırılmaktadır. Üstelik sitemizden çok sayıda bitki alabilirsiniz. Bu sayede kendi küçük ormanınızı oluşturmak için bir adım atabilirsiniz. Bu adım, hem insanlık için hem de kendiniz için çok büyük bir adım olacaktır. Hayalleri gerçeğe dönüştürmek için, Fidandeposu.com'un ürün çeşitliliği ve çok sayıdaki fidan çeşitleri sizleri bekliyor. Ormanların ve tüm bitkilerin her daim bizimle olması dileğiyle...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.