x
0 (532) 394 37 29
 
0 (532) 394 37 29

ABBATE FETEL ARMUT FİDANI

Armut Fidanı
ABBATE FETEL ARMUT FİDANI
11,88 TL
8,86 TL Kdv Dahil
Havale Fiyat : 8,63 TL
| Yorum Yap
%25 indirimli 100 TL Üzeri Kargo Bedava

Fidan Seçiniz

Klasik Anaca Aşılı 100 cm üzeri Çıplak Köklü (8,86 TL) Gelince Haber Ver
Klasik Anaca Aşılı 80 cm üzeri Kare Saksılı(2,5Lt.) (16,85 TL)
OHF333 (Yarı Bodur) Anacına Aşılı 100 cm üzeri Çıplak Köklü (11,88 TL) Gelince Haber Ver
OHF87 (Yarı Bodur) Anacına Aşılı 100 cm üzeri Çıplak Köklü (11,88 TL) Gelince Haber Ver
Quince BA29 (Bodur) Anacına Aşılı 100 cm üzeri Çıplak Köklü (10,80 TL) Gelince Haber Ver
Adet:
alışveriş
listeme ekle
Fidan Seçiniz bölümünden aynı çeşide ait farklı anaçlara aşılı ve farklı boylarda fidan seçebilirsiniz. Hepside aynı meyveyi verirler çünkü hepsinede aynı çeşit aşılanmıştır. Fidanlarımız sık dikim için ve-veya değişik toprak yapılarına adaptasyon için bodur - yarıbodur-klasik(tohum anacı) anaçlara aşılanmaktadır. Anaçların özellikleri ve büyüklükleri aşağıdaki tablolarda gösterilmektedir. Fidanlarımız çıplak köklü, tüplü ve saksılı olarak satışa sunulmaktadır. Saksı ve Tüp büyüklükleri Litre olarak belirtilmiştir ve aşağıda resimde gösterilmiştir. Çıplak köklü fidanlarımız ise 130 cm lik kutularımıza sığacak şekilde kök ve dalları budanarak dikime hazır gönderilecektir.
Tür  ARMUT
Çeşit  ABBATE FETEL.
Orjini  FRANSA.
Diğer İsimleri 
Ağaç Özellikleri  Ağaçları orta kuvvette gelişir.
Meyve İriliği  Çok iri.
Meyve Şekli  Konik şeklindedir.
Meyve Kabuğu  Sarı-yeşil ve meyve kabuğu incedir.
Meyve İçi  Sert, sulu.
Meyve Kalitesi  Mükemmel bir tada sahiptir. Aromatiktir.
Depolama süresi Depolamaya uygundur.
Çiçeklenme zamanı 
Derim Zamanı  Ağustosun 4.haftası.
Tozlayıcıları  Coscia.
Diğer özellikleri  Erkenci bir çeşittir.Abbate Fetel Armut Fidanı

Abbate fetel armut fidanı, orta kuvvette bir ağaç yapısına sahiptir, erkenden meyveye yatar ve doğru zamanda budaması yapılırsa düzenli meyve verir.Meyvesi konik biçiminde ve oldukça büyüktür. Kabukları sarı-yeşil renkli ve incedir. Meyvesinin eti sert yapıda ama sulu, şekerli bir tattadır. Kokusu oldukça hoştur.

Abbate Fetel Armut Fidanı Hangi İklimde Yetişir?

Abbate fetel armut fidanı, ılıman iklimi sever. -30ºC’ye kadar dayanıklıdır. İlkbahar mevsiminin geç donlarından etki görebilir. Bu sebeple armut fidanı soğuk havanın ve sisin çöktüğü çukur yerlere dikilmemelidir. Armut ağaçları, yazların sıcak geçtiği ve bol güneşli yerleri severler. Armut fidanı yetiştirmeyi sınırlayan faktörlerden biri; armut fidanlarının kış soğuklama ihtiyacı duymasıdır. Bu ihtiyaçları giderilmezse ağacın çiçeklenmesi düzensiz ve geç olur. 


Birbirinden farklı fidan çeşitleri, uygun fiyatları ve güvenli ödeme yöntemleriyle sitemizde sizleri bekliyor. Bahçenizde veya evinizde bulunmasını istediğiniz meyve fidanları ve süs bitkileri Fidandeposu.com kalitesiyle sizlere ulaştırılmaktadır. Üstelik sitemizden çok sayıda bitki alabilirsiniz. Bu sayede kendi küçük ormanınızı oluşturmak için bir adım atabilirsiniz. Bu adım, hem insanlık için hem de kendiniz için çok büyük bir adım olacaktır. Hayalleri gerçeğe dönüştürmek için, Fidandeposu.com'un ürün çeşitliliği ve çok sayıdaki fidan çeşitleri sizleri bekliyor. Ormanların ve tüm bitkilerin her daim bizimle olması dileğiyle...

 
Benzer Ürünler
© 2015 fidandeposu.com
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.