KARAHÜSEYİN ARMUT FİDANI

69,96 TL
Bir alt ürün seçiniz
Yorumlar (2) | Yorum Yaz
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (2)
 • KARAHÜSEYİN ARMUT FİDANI ÖZELLİKLERİ

  Fidan Seçiniz bölümünden aynı çeşide ait farklı anaçlara aşılı ve farklı boylarda fidan seçebilirsiniz. Hepside aynı meyveyi verirler çünkü hepsinede aynı çeşit aşılanmıştır. Fidanlarımız sık dikim için ve-veya değişik toprak yapılarına adaptasyon için bodur - yarıbodur-klasik(tohum anacı) anaçlara aşılanmaktadır. Anaçların özellikleri ve büyüklükleri aşağıdaki tablolarda gösterilmektedir. Fidanlarımız çıplak köklü, tüplü ve saksılı olarak satışa sunulmaktadır. Saksı ve Tüp büyüklükleri Litre olarak belirtilmiştir ve aşağıda resimde gösterilmiştir. Çıplak köklü fidanlarımız ise 130 cm lik kutularımıza sığacak şekilde kök ve dalları budanarak dikime hazır gönderilecektir.

  Tür  : ARMUT
  Çeşit  : KARA HÜSEYİN
  Orjini  : Anadolu
  Diğer İsimleri  :
  Ağaç Özellikleri  : Kuvvetli, yarı dik
  Meyve İriliği  : Ortadan biraz küçük
  Meyve Şekli  : Boyun kısmı kısa ve ince, alt kısmı geniş
  Meyve Kabuğu  : Sarımsı açık yeşil
  Meyve İçi  : Sarımsı beyaz, orta sulu
  Meyve Kalitesi  : Tatlı, hafif kumlu
  Depolama süresi Depolama süresi kısadır
  Çiçeklenme zamanı  : Nisan ayı başında
  Derim Zamanı  : Haziran ortası
  Tozlayıcıları  : Williams
  Diğer özellikleri  : Verimli bir çeşittir.


  Fidandeposu.com

  Fidandeposu.com

  Fidandeposu.com

  Karahüseyin Armut Fidanı

  Fide alırken güvenilirlik, aldığın ürünün kalitesi ve ürünün çeşidi oldukça önemlidir. Özellikle birçok karışıklığın olabildiği fidan işinde istenilen fidanın doğru çeşit olması son derece önemlidir. Çünkü birçok kişi kendi istediği ürünün yerine farklı ürünleri almaktadır. Bu sorunun önüne geçebilmek için fidanların güvenilir ve kaliteli bir adresten almak gerekir, yani Fidandeposu.com online fidan sitesinden karahüseyin armut fidanını hemen satın alabilirsiniz.

  Fidandeposu.com firmasından özenle yetiştirilen bu armut fidanları tamamen Anadolu ürünüdür. Meyveleri orta irilikte ve büyüktür. Yeşil renkte meyve verir ve sululuk derecesi ortadır. Depolama süresi orta derecede olan ürün Fidandeposu.com sitesinin üstün güvenilirliğiyle satın alabilirsiniz.

  Fidandeposu.com firmasının sunmuş olduğu armut fidanlarının bir türü olan karahüseyin armut fidanı her çeşit toprakta yetişebilir. Her fidanda olduğu gibi bu fidan da tüplü, saksılı ve çıplak köklü olarak üç farklı grupta satışa sunulmuştur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.