%16 İNDİRİM

KIRMIZI BEKTAŞİ ÜZÜMÜ FİDANI

59,40 TL
49,90 TL
Havale ile :
48,65 TL
Bir alt ürün seçiniz
Yorumlar (1) | Yorum Yaz
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • KIRMIZI BEKTAŞİ ÜZÜMÜ FİDANI ÖZELLİKLERİ

  Bektaşi üzüm fidanı meyveleri kırmızımsı renktedir ve meyve kabuğu hafif tüylüdür. Bu üzüm fidanında asmanın boyu ortalama olarak 1.5 metreye kadar yükselebilir. Meyve oldukça tatlıdır ve verim çok yüksektir. Üzüm fidesinin gövdesinde yer alan ince tüycükler bitkiyi soğuktan korur ve böylece meyve soğuklardan etkilenmez. Bu üzüm türü sofralık olarak tercih edilirken sanayi ortamında da kullanılır.

  Kırmızı Bektaşi Üzümü Fidanı Nereden Alınır?

  Türkiye'de kırmızı bektaşi üzümü fidanı oldukça fazla ilgi görüyor. Bu üzüm fidanını ve başka meyve fidanları satın almak için fidandeposu.com sitesi ile iletişime geçilebilir. Sitede yer alan üzüm fidanları tüplü olarak satışa sunulur ve aşılıdır.  

  Fidan Seçiniz bölümünden farklı  boylarda ve farklı kaplara dikili fidan seçebilirsiniz.Kırmızı Bektaşi üzümü kırmızımsı renkte, şeffaf, meyve kabuğu hafif tüylü yumuşak bir meyvedir.1.5 metreye kadar boylanabilen çalı formunda büyüyen bitkinin meyveleri tatlı, aromalı ve yola dayanımı iyidir. Verimi yüksektir. Sık ve kısa dikenli bitki yapısına sahiptir. Gövdesindeki ince tüycükler bitkiyi soğuklardan korumaktadır. Bitkileri güçlü büyür. Meyveleri sofralık olarak tüketildiği gibi pasta sanayinde de kullanılır. Meyvelerin olgunlaşması haziran ayı ortalarında başlar, ağustos ayı başına kadar devam eder.

  Başlıca Faydaları

  Kandaki üre ve ürik asitin atılmasını sağlar.

  Romatizma,böbrek yetmezliği, tansiyon hastalıkları tedavisinde kullanılır.

  Sindirim sisteminin sağlıklı çalışmasını sağlar.

  Göz ve deri için faydalı olan A vitamini içermektedir.

  Diş ve saç sağlığı için faydalıdır.

  Meyveleri yüksek oksidana sahiptir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.