%32 İNDİRİM

KÜTAHYA VİŞNE FİDANI

12,96 TL
8,86 TL
Havale ile :
8,63 TL
Bir alt ürün seçiniz
- Mükemmel - , Bu tip yazı yazma işini pek sevmem ancak bu hizmetten dolayı o kadar memnun kaldım ki. firmaya karşı kendimi zorunlu hisssettim. Çünkü diğer firmalardanda alış veriş yaptım böyle hizmet görmedim.\n Öncelikle Klasik Mahlep Anacına Aşılı 100 cm üzeri Tüplü(4Lt.) (16,85 TL) olan ürünü aldım.\n Ürün beklediğimden daha kalın gövdeli 2,5cm.\nBoyu 136cm\nağaç gayet sağlık ve hiç tarafında yara bere yok ve çok sağlıklı. \nSaksısı 4 lt.\nSite ilanındaki özelliklerden eksiği yok fazlası var.\nPaketleme özenle yapılmış.\n Ağaç saksıdan ayrılmasın, kökü zarar görmesi ve toprağı etrafa dökülmesin diye poşetle iyice sarılmış.\nKarton kutunun içine özenle yerleştirilip bağlanmış. dört dörtlük bir paketleme.\nSiparişimden 2 iki gün sora ürün elime ulaştı. hemen hazırlanıp gönderilmiş.süper hız.\n Fidandeposu.com a çok teşekkür ediyorum. ve bu şekilde devam etmelerini diliyorum.
5/ 5
- Kaliteli Hizmet - , Hızlı teslimat, güzel paketleme. Fidan da beklediğimden daha büyük geldi bana sürpriz oldu. Artık bir ihtiyaç olduğunda direkt buradan sipariş vereceğim. Güzel Hizmet için Teşekkürler.
5/ 5
- - , Ürünler geldi paketleme harika ilgi süper sorularınıza cevap buluyorsunuz 10 numara esnaf Teşkkürler...
5/ 5
- Teşekkürler - , Fiyat ve kalite konusunda süpersiniz fidanlar tam istediğim gibi..
5/ 5
- - , Fidanlar beklentimin üstünde geldi üzerlerinde çiçekleriyle harika bunu görmek teşekkür ederim..Şu an tüm fidan ihtiyacımı Fidandeposundan karşılıyorum adrese teslim Teşekkürler fidandeposu
5/ 5
55 BU ÜRÜNÜ
TAVSİYE ET
FİYATI DÜŞÜNCE
HABER VER
ALIŞVERİŞ
LİSTEME EKLE
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (5)
 • KÜTAHYA VİŞNE FİDANI ÖZELLİKLERİ

  Fidan Seçiniz bölümünden aynı çeşide ait farklı anaçlara aşılı ve farklı boylarda fidan seçebilirsiniz. Hepside aynı meyveyi verirler çünkü hepsinede aynı çeşit aşılanmıştır. Fidanlarımız sık dikim için ve-veya değişik toprak yapılarına adaptasyon için bodur - yarıbodur-klasik(tohum anacı) anaçlara aşılanmaktadır. Anaçların özellikleri ve büyüklükleri aşağıdaki tablolarda gösterilmektedir. Fidanlarımız çıplak köklü, tüplü ve saksılı olarak satışa sunulmaktadır. Saksı ve Tüp büyüklükleri Litre olarak belirtilmiştir ve aşağıda resimde gösterilmiştir. Çıplak köklü fidanlarımız ise 130 cm lik kutularımıza sığacak şekilde kök ve dalları budanarak dikime hazır gönderilecektir.

  Bahçe ve saksıda yetişmeye uygun olan fidan çeşitlerinden bir tanesi olarak Kütahya vişne fidanı fidandeposu.com web sitesinden uygun fiyat ve kaliteli bir şekilde satın alınabilir. Bir çok meyvenin fidanını bünyesinde barındıran online fidan mağazası vişne fidanı çeşitliliğiyle de dikkat çekmektedir.

  Tür  : VİŞNE
  Çeşit  : KÜTAHYA
  Orjini  : Anadolu
  Diğer İsimleri  :
  Ağaç Özellikleri  : Yarı dik, yarı kuvvetli.
  Meyve İriliği  : İri
  Meyve Şekli  : Yuvarlak, uzun saplı.
  Meyve Kabuğu  : Morumsu koyu kırmızı.
  Meyve İçi  : Sulu, kırmızı, küçük çekirdekli.
  Meyve Kalitesi  : Çok iyi
  Depolama süresi : Depolanmaz.
  Çiçeklenme zamanı  : Mart Sonu
  Derim Zamanı  : Haziran ortası.
  Tozlayıcıları  : Kendine verimli
  Diğer özellikleri  : Sofralık olarak ve meyve suyu için iyi kalitededir. En çok kullanılan çeşittir.
  fidandeposu.com fidandeposu.com fidandeposu.com

  Anadolu orijinli bir fidan çeşidi olarak yarı dik ve yarı kuvvetli bir kök yapısına sahiptir. Morumsu, koyu kırmızıya kaçan renkte bir meyve veren vişne fidanı iri meyveler üretir. Meyvesi küçük çekirdekli, sulu ve kırmızı bir yapıya sahiptir. Depolama imkânı bulunmayan meyve türünün çiçeklenme zamanı Mart ayının son zamanlarına denk gelirken derim zamanı ise Haziran ayının ortasıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.