Sırala
Toplam 24 ürün görüntüleniyor.

Elma Fidanı Fiyatları

Fidan yetiştiricileri için meyve fidanları ve bahçe ekipmanları bulunduran Fidandeposu.com'da ekonomik elma fidanı fiyatları ile uygun ve garantili alışveriş yapmak mümkün. "Fidan al" bölümünden dilediğiniz fidanı seçerek sipariş verebilirsiniz. Fidanlar dikime hazır olacak şekilde gönderilmektedir. Elma fidanı kategorimizden tüm çeşitlere ve detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Farklı boy ve özellikteki anaçlara aşılanmış olan elma fidanları her toprağa kolayca uyum sağlayabilen ve dayanıklı fidanlardır. Kaliteli ve yüksek verime sahip elmalar veren elma fidanlarının bakımı zahmetsizdir. Litrelik tüplerde veya çıplak köklü olarak satılan elma fidanları çeşitlerinin her biri iri ve lezzetli elmalar üretiyor.

Elma Fidanı Çeşitleri

Standart elma fidanı fiyatları ile çok sayıda elma fidanı çeşidi bulmak mümkün. Başlıca elma fidanı çeşitleri; Shinigagala, mondial gala, gönen, Arap kızı, golden, summer red, Amasya elma fidanı, granny, annaglo gala, fuji kiku, crips pink, brookfield, golden delicious, skarlet, jersey mac, red jonaprince, red chief olarak listelenebilir. Burada saydığımız tüm elma fidanı çeşitlerine ve daha fazlasına fidandeposu.com’dan ulaşabilirsiniz. Uygun ödeme avantajları ve taksitli ödeme imkanlarıyla online fidan satış mağazamızdan faydalanabilirsiniz. Bahçeniz için sahip olmak istediğiniz meyve fidanlarının yanında bahçe ekipmanlarına da mağazamızdan ulaşabilir, online olarak satın alabilirsiniz. Siparişleriniz en kısa sürede tarafınıza gönderilecektir. Güvenilir alışveriş keyfini fidandeposu.com ile yaşamanızı tavsiye ediyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.