Sırala
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

En Ucuz İncir Fidanı

İncir, bol çekirdekli ve son derece tatlı olan bir meyvedir. İçerdiği yüksek lif oranı nedeniyle, sağlıklı menülerin vaz geçilmez bir parçasıdır. Pek çok insanın yaşadığı sindirim sorunlarına iyi gelmesi, incirin popülerliğini arttırmasında etkili olmaktadır. Hem taze hem de kuru olarak tüketilen incir, ülkemizde de çokça yetiştirilen bir meyvedir. Tatlı olmasına rağmen kalori değeri yüksek değildir. Buna karşılık potasyum bakımından ve kalsiyum bakımından zengindir. Bu derece faydalı bir meyvenin pahalı olması kaçınılmazdır. Aynı zamanda fidanları da pek çok mağazada pahalıdır. Kaliteli meyve fidanlarının yanında  en ucuz incir fidanı sunan Fidandeposu.com bu anlamda avantajlıdır.

İncir Fidanı Kolay Yetişir mi?

Ticari bakımdan değerli bir meyve olan inciri yetiştirip satmak isteyen kişiler, incirin nerede yetişeceğini araştırmaktadırlar. Ancak, firma tarafından sağlanan fidanlar, tüplü, aşılı ve köklüdür. Bundan dolayı, her türlü toprağa uyum sağlayabilir. Fidandeposu.com tarafından sağlanan, incir fidanını yetiştirmek son derece kolaydır.

Fidandeposu.com İncir Fidanı Avantajları

Online fidan mağazamız tarafından en ucuz incir fidanı satışı bir tıkla sağlanmaktadır. Meyve fidanları tüplü ve aşılı olarak satışa sunulmaktadır. Bu fidanlar her tür toprakta yetişmesi bakımından da tüketiciye avantaj sağlamaktadır. Bu anlamda, hem ucuz, hem de verimli fidanlar bu adresten sağlanabilir. Sağlıklı incir fidanı çeşitlerine ulaşmak için sizi online fidan satış mağazamıza davet ediyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.