Sırala
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

İncir Fidanı Fiyatları

İncir, yeşil kabuğu ve kırmızı renginde içi olan çok tüketilen bir meyvedir. Çok yüksek oranda besin lifi içermesi ve sindirim sorunlarına iyi gelmesi incirin çok tercih edilme nedenleri arasında gösterilebilir. Kemiklerin güçlenmesine de büyük katkı sağlayan incir içerisinde magnezyum, kalsiyum ve K vitamini bulundurur. Oldukça düşük kalorisi nedeni ile kilo aldırma derdi de oluşturmaz. İncir yaklaşık 40 kalori olup potasyum açısından zengin bir meyvedir. Kurutularak da tüketilen bu güzide meyve aynı zamanda bir kuru yemiştir. İncir fiyatları pahalı olması nedeni ile her eve girememektedir. Bu da insanları kendi incir fidanını dikmeye yöneltmektedir. İncirin kilo fiyatı ve incir fidanı fiyatları karşılaştırıldığında incir meyvesinin kilosu daha pahalıdır. Ucuz incir fidanı fiyatları her aile açısından bulunmaz bir nimettir.

İncir Fidanı Her Yerde Yetişir Mi?

İncir fidanlarının tüplü ve aşılı olması bu fidanların, her yerde yetişmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda köklü olması nedeniyle her toprak çeşidine de tutunabilmektedir. İncir fidanı yetiştirmesi oldukça kolaydır.

İncir Fidanı Fiyatları Çok Mu Pahalı?

İncirin kilo fiyatından daha ucuz olan incir fidanı fiyatları, düşük gelirli aileler tarafından bile karşılanabilir. Hem tüplü hem aşılı olan incir fidanlarını fidandeposu.com sitesine girerek görebilirsiniz. Ayrıca bu sitede incir fidanı fiyatları da görülebilir. Çeşitli fırsatlar ile sahip olabileceğiniz incir fidanı fiyatları değişmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.