Stokta Yok

PEMBE GEMRE ASMA FİDANI

49,94 TL
Bir alt ürün seçiniz
Yorumlar (0) | Yorum Yaz
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • PEMBE GEMRE ASMA FİDANI ÖZELLİKLERİ

  Fidan Seçiniz bölümünden aynı çeşide ait farklı anaçlara aşılı veya çelikle üretilmiş ve "tatlı çelik" dediğimiz fidanlardan birisini seçebilirsiniz. Hepsi de aynı meyveyi verirler çünkü hepsine de aynı çeşit aşılanmıştır veya aynı çeşitten çelik alınarak üretilmiştir. Farklı toprak isteklerine göre farklı anaçlar seçebilirsiniz. Anaç özellikleri aşağıda açıklanmıştır. Ancak hobi bahçelerinde anaç seçiminin çok bir önemi yoktur. Açıklamalardan görüleceği üzere kırsal yerlerde, sorunlu topraklarda ve kurulacak büyük tesislerde anaç önem arz etmektedir. Fidanlarımız çıplak köklü, tüplü ve saksılı olarak satışa sunulmaktadır. 

  Tür : ASMA (ÜZÜM)
  Çeşit : PEMBE GEMRE
  Sınıfı : Renkli Sofralık
  Tane Rengi : Pembe
  Tane Şekli : Yuvarlak
  Tane Büyüklüğü : İri 6,5 - 7 gr.
  Çekirdek : 2 - 4 arası
  Tad : Doğal
  Salkım Şekli : Dallı konik
  Salkım Büyüklüğü : İri 600 -650 gr.
  Salkım Sıklığı : Dolgun
  Olgunlaşma Dönemi : Orta Mevsim
  Budama Şekli : Karışık
  Yetiştiği yöre Ege Bölgesi
  Diğer Özellikleri :


  Fidandeposu.com

  Pembe Gemre Asma Fidanı

  Ege Bölgesi'nde yetiştirilen pembe gemre asma fidanı, rengi pembe ve şekli yuvarlak bir meyvedir. Renkli sofralık sınıfından olup, salkım şekli dallı koniktir. Salkım sıklığı dolgun olmakla birlikte olgunlaşma dönemi orta mevsimlerdedir. Tanelerin iriliği yaklaşık olarak 6,5-7 gr. civarındadır. Meyvenin içinde 2-4 arası çekirdek bulunmaktadır.

  Fidandeposu.com'da Aradığınız Tüm Fidanlar Mevcuttur

  Fidandeposu.com'da fidan seçme bölümünden aynı türde olan farklı anaçlara aşılı ya da tatlı çelik denilen fidanlar arasından seçim yapabilmektesiniz. Hepsi aynı meyveyi verenpembe gemre asma fidanı,aynı çeşitte aşılanmıştır. Fidanların kökü çıplak olup, saksılı ve tüplü olarak satılmaktadır. Farklı tarzda topraklara göre farklı anaçlar seçebilme imkanınız mevcut olmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.