%23 İNDİRİM
Stokta Yok

CRESTHAVEN ŞEFTALİ FİDANI

12,96 TL
9,94 TL
Havale ile :
9,69 TL
Bir alt ürün seçiniz
- Mükemmel - , Bu tip yazı yazma işini pek sevmem ancak bu hizmetten dolayı o kadar memnun kaldım ki. firmaya karşı kendimi zorunlu hisssettim. Çünkü diğer firmalardanda alış veriş yaptım böyle hizmet görmedim.\n Öncelikle Klasik Anaca Aşılı 100 cm üzeri Tüplü(4Lt.) (16,85 TL) olan ürünü aldım.\n Ürün beklediğimden daha kalın gövdeli 2cm.\nBoyu 130cm\nağaç gayet sağlık ve hiç tarafında yara bere yok ve çok sağlıklı. \nSaksısı 4 lt.\nSite ilanındaki özelliklerden eksiği yok fazlası var.\nPaketleme özenle yapılmış.\n Ağaç saksıdan ayrılmasın, kökü zarar görmesi ve toprağı etrafa dökülmesin diye poşetle iyice sarılmış.\nKarton kutunun içine özenle yerleştirilip bağlanmış. dört dörtlük bir paketleme.\nSiparişimden 2 iki gün sora ürün elime ulaştı. hemen hazırlanıp gönderilmiş.süper hız.\n Fidandeposu.com a çok teşekkür ediyorum. ve bu şekilde devam etmelerini diliyorum.
5/ 5
- - , Paketleme ve ürün mükemmel. Teşekkürler.
5/ 5
25 BU ÜRÜNÜ
TAVSİYE ET
FİYATI DÜŞÜNCE
HABER VER
ALIŞVERİŞ
LİSTEME EKLE
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (2)
 • CRESTHAVEN ŞEFTALİ FİDANI ÖZELLİKLERİ

  Fidan Seçiniz bölümünden aynı çeşide ait farklı anaçlara aşılı ve farklı boylarda fidan seçebilirsiniz. Hepside aynı meyveyi verirler çünkü hepsinede aynı çeşit aşılanmıştır. Fidanlarımız sık dikim için ve-veya değişik toprak yapılarına adaptasyon için bodur - yarıbodur - klasik(tohum anacı) anaçlara aşılanmaktadır. Anaçların özellikleri ve büyüklükleri aşağıdaki tablolarda gösterilmektedir. Fidanlarımız çıplak köklü, tüplü ve saksılı olarak satışa sunulmaktadır. Saksı ve Tüp büyüklükleri Litre olarak belirtilmiştir ve aşağıda resimde gösterilmiştir. Çıplak köklü fidanlarımız ise 130 cm lik kutularımıza sığacak şekilde kök ve dalları budanarak dikime hazır gönderilecektir.

  Tür  : ŞEFTALİ
  Çeşit  : CRESTHAVEN
  Orjini  : A.B.D.
  Diğer İsimleri  :
  Ağaç Özellikleri  : Yarı dik ve kuvvetli gelişir, çok verimlidir.
  Meyve İriliği  : Çok iridir.
  Meyve Şekli  : Düzgün yuvarlak, simetrik, meyve üst kısmı hafif basık, sap çukuru hafif belirgindir.
  Meyve Kabuğu  : Tüylü ve sarı zemin üzerine kırmızı renklidir.
  Meyve İçi  : Sarı etli, çok sulu, çekirdek eten ayrılır ve çekirdek orta irilikte.
  Meyve Kalitesi  : Kaliteli, çok lezzetli ve aroması iyidir.
  Depolama süresi : Raf ömrü ortadır.
  Çiçeklenme zamanı  : Geç dönemde çiçek açar.
  Derim Zamanı  : Ağustos ortasıdır.
  Tozlayıcıları  : Kendine verimli.
  Diğer özellikleri  : Olgunlaştığında suyunu akıtarak yiyebileceğimiz lezzetli eski yarma şeftali çeşitlerindendir. Çiftçiler arasında hersene düzenli ürün vermesinden dolayı "fakir şeftalisi" olarak adlandırılmış bir çeşittir.
  Fidandeposu.com Fidandeposu.com

  Kökeni Amerika Birleşik Devletleri olan cresthaven şeftali fidanı sık sık bahçelere dikilen bir üründür. Ağacı yarı diktir. Kuvvetli gelişir ayrıca çok verimli bir üründür. Meyve çok iri şekilde oluşmaktadır. Meyvenin şekli düzgün yuvarlak, simetriktir. Ayrıca sap çukuru da hafif şekilde belirgindir. Tüylü olan bu meyve sarı üzerinde kırmızı renkli şekilde oluşur. Çok sulu, sarı ve etlidir. Aroması iyidir, çok lezzetlidir. Ancak raf ömrü kısa olduğu için depolamaya çok uygun değildir. Verimli olmasının yanı sıra geç dönemde çiçek açar.

  Meyve Fidanı Çeşitleri

  Meyve fidanları arasından seçim yapmak ve satın almak için fidandeposu.com internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.