%23 İNDİRİM

DOMAT ŞEFTALİ FİDANI

12,96 TL
9,94 TL
Havale ile :
9,69 TL
Bir alt ürün seçiniz
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • DOMAT ŞEFTALİ FİDANI ÖZELLİKLERİ

  Fidan Seçiniz bölümünden aynı çeşide ait farklı anaçlara aşılı ve farklı boylarda fidan seçebilirsiniz. Hepside aynı meyveyi verirler çünkü hepsinede aynı çeşit aşılanmıştır. Fidanlarımız sık dikim için ve-veya değişik toprak yapılarına adaptasyon için bodur - yarıbodur - klasik(tohum anacı) anaçlara aşılanmaktadır. Anaçların özellikleri ve büyüklükleri aşağıdaki tablolarda gösterilmektedir. Fidanlarımız çıplak köklü, tüplü ve saksılı olarak satışa sunulmaktadır. Saksı ve Tüp büyüklükleri Litre olarak belirtilmiştir ve aşağıda resimde gösterilmiştir. Çıplak köklü fidanlarımız ise 130 cm lik kutularımıza sığacak şekilde kök ve dalları budanarak dikime hazır gönderilecektir.

  Tür  : ŞEFTALİ
  Çeşit  : DOMAT
  Orjini  : Anadolu
  Diğer İsimleri  :
  Ağaç Özellikleri  : Orta kuvvetli ve verimlidir.
  Meyve İriliği  : Orta iri.
  Meyve Şekli  : Yassı.
  Meyve Kabuğu  : Koyu kırmızıdır.Az tüylüdür.
  Meyve İçi  : Suludur.
  Meyve Kalitesi  : Kalitelidir.Aromatik tada sahiptir.
  Depolama süresi : Depolamaya uygun.
  Çiçeklenme zamanı  : Orta dönem.
  Derim Zamanı  : Temmuzun 4.haftası.
  Tozlayıcıları  : Kendine verimlidir.
  Diğer özellikleri  : Çatlak oluşturmaz.
  Fidandeposu.com Fidandeposu.com Fidandeposu.com

  Şeftali Fidanı Çeşitleri

  Bahçeniz için aradığınız domat şeftali fidanı uygun fiyat seçenekleri ile fidandeposu.com web adresinde siz değerli müşterilerimizle buluşuyor. Orta kuvvetli ve verimli ağaç özelliğiyle Anadolu orijinli fidanlarımızdan dilediğiniz verimi alacağınızdan hiç kuşkunuz olmasın. Sert ve sulu bir şeftali türünü hasat veren ürünümüz, üreticinin geniş zamanda ticaretine uygundur. Derim zamanı Temmuz ayının son haftası olan yassı şekilli şeftalimiz aromatik tadıyla büyük bir lezzet yaşatır.

  Yetişme Koşulları

  Koyu kırmızı renkli ve az tüylü meyve veren domat şeftali fidanı kumlu, milli, çakıllı, tınlı ve çabuk ısınan alüviyal topraklarda daha iyi bir yetişme gösterir. Ayrıca toprağın pH derecesinin 6-7 civarında olması önem arz eder.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.