Sırala
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Gojiberry

İkinci ismi kurt üzümü olarak bilinen gojiberry meyvesi; Tibet'in Himalayaları'ndan gelen özel bir meyvedir. Gojiberry meyvesi Orta Asya'da, özellikle de Himalayalar bölgesinde gelişen çalı cinsindeki bir bitkidir. Gojiberry'nin kabuğu, geleneksel Çin tıbbında önemli bir role sahiptir ve bu meyvenin kabuğu bağışıklık sistemini güçlendiren, görmeyi güçlendiren, karaciğeri koruyan, erkeklerde sperm sayısını arttırır ve kan dolanımını güçlendirir özelliğe sahiptir. Bu meyve fidanını Fidandeposu.com adresinden temin etmeniz mümkündür.

İngiliz Time Dergisi 2006 yılında, Gojiberry meyvesini yılın süper meyvesi olarak seçti. Bilim insanlarının araştırmaları ile bu meyvenin bağışıklık sistemini güçlendirdiği ve vücuttaki en önemli olan savunma sistemlerini kontrol etmekte sorumlu olan özel polisakkaritleri içerdiği açıklandı. Bilim insanlarına göre bu özel polisakkaritler, bu meyvenin en önemli içeriğidir. Bu sebep ile bu meyveyi temin etmek isteyen kişiler Fidandeposu.com adresine giderek gojiberry' ye sahip olabilir.

Gojiberry Tüketmenin Yan Etkisi Var Mıdır?

Normal dozlarda kullanımı güvenli olarak kabul görür. Fazla miktarda tüketilmesi, her yiyecek ve içecek de olduğu gibi bu çok yararlı meyve olan gojiberry de yan etkiye yol açabilir. Yan etkileri; baş dönmesi, ishal, bulanık görmek ve mide bulantısıdır. Polen alerjisi olan kişiler, kan inceltici ilaçlar kullananlar, diyabet ve tansiyon hastası olup ilaç veya insülin kullanan kişiler doktorlarının onayını almadan, izinsiz bir şekilde tüketmemelidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.