Sırala
Toplam 26 ürün görüntüleniyor.

Mandalina Fidanı Fiyatları

Kış ayı meyvesi olarak bilinen orta büyüklükte turuncu renkli meyvenin ismi mandalinadır. Bahçenizde bir mandalına ağacına sahip olmak isterseniz Fidandeposu.com’dan satın alabilirsiniz. Birçok mandalina ve mandalina fidanı çeşitleri bu sayfada bulunmaktadır. Yaşadığınız iklime en uygun olanı, istediğiniz, tatlılık veya ekşiliği sağlayabilecek çeşitler arasından istediğiniz çeşit mandalinayı seçebilirsiniz. Kendi bahçenizden meyvenizi kısa bir süre içinde Fidandeposu.com sayesinde toplayabilirsiniz. Mandalina fidanı fiyatları bu sitede uygun fiyatlarla sizleri bekliyor.

Mandalina Türleri

Verimli ve kaliteli, aradığınız her türü bulabileceğiniz mandalina fidanı çeşitlerini ekonomik adresimiz Fidandeposu.com aracılığı ile alabilirsiniz.

Mandalina fidanı çeşitleri aşağıdaki gibidir.

Okitsu Wase Mandalina fidanı

Dobashi Beni Mandalina fidanı

Miho Wase Mandalina fidanı

Klemantin Mandalina fidanı

Bodrum Mandalina fidanı

Süs, Kamkat Mandalina fidanı

Primasol Mandalina fidanı

Hiçbir fark ödemeden istediğiniz mandalina türünü Fidandeposu.com’dan uygun fiyata alabilirsiniz.

Mandalina Fidanı Özellikleri

Anaç olarak turunç kullanılır. Narenciyede denilir. Turunç üzerine aşılı ağaç orta kuvvette ve iri ağaç olmaktadır. Kuraklığa karşı dayanır. Yüzde 85-90 poliembrioni gösterir. Dona karşı dayanıklıdır. Kolay çoğalır ve kireçli toprağa dayanabilir. Bazı hastalıklara duyarlıdır. Ağır toprak ister, kazık kök adayıdır. Bazı hastalıklara dayanıklıdır. Turunç üzerine aşılı ise ömrü uzun olur ve standart taç oluşturur. Kaliteli mandalina fidanı çeşitleri için zaman kaybetmeden fidandeposu.com’u tercih edin!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.