%17 İNDİRİM

MATUA (ERKEK) KİVİ FİDANI

15,58 TL
12,96 TL
Havale ile :
12,64 TL
Bir alt ürün seçiniz
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • MATUA(ERKEK) KIVI FIDANI ÖZELLIKLERI

  Kivi meyvesi Türkiye’de yetiştiriciliği başladığından bu yana oldukça talep edilen bir meyve oldu. Erken çiçek açması ve verimli polen vermesi nedeniyle bahçelerde ya da tarlalarda yetiştirildi. Fidandeposu.com sitesinden satın alabileceğiniz matua (erkek) kivi fidanı da kısa sürede meyve veren kaliteli fidanlardan.

  Bol Meyve Verimi

  Kivi ağaçları genellikle seyrek meyve eğilimi gösterir. Ancak Fidandeposu.com sitesinden satın alabileceğiniz matua (erkek) kivi fidanı bol çiçeklenme ve bol meyve verimliliği sağlar. Saksılı ya da tüplü olarak satılan bu fidanların dikimi de oldukça basit. Alıcı kolaylıkla seçtiği meyve fidanı çeşidini direkt olarak toprağa dikerek yetiştirmeye başlayabilir.

  Fidan Seçiniz bölümünden aynı çeşide ait farklı anaçlara aşılı ve farklı boylarda fidan seçebilirsiniz.  Fidanlarımız çıplak köklü, tüplü ve saksılı olarak satışa sunulmaktadır. Saksı ve Tüp büyüklükleri Litre olarak belirtilmiştir ve aşağıda resimde gösterilmiştir. Çıplak köklü fidanlarımız ise 130 cm lik kutularımıza sığacak şekilde kök ve dalları budanarak dikime hazır gönderilecektir.

  Çiçeklenmesi en erken ve çiçeklenme süresi en uzun olan çeşittir. Bol miktarda çiçek açıp yeteri kadar polen vermektedir. Çiçekleri beyaz olup kendisi oldukça güçlü gelişir. En çok yetiştiriciliği yapılan çok verimli ve kaliteli bir çeşittir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.