%23 İNDİRİM

ON NUMARA ŞEFTALİ FİDANI

12,96 TL
9,94 TL
Havale ile :
9,69 TL
Bir alt ürün seçiniz
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • ON NUMARA ŞEFTALİ FİDANI

  Fidan Seçiniz bölümünden aynı çeşide ait farklı anaçlara aşılı ve farklı boylarda fidan seçebilirsiniz. Hepside aynı meyveyi verirler çünkü hepsinede aynı çeşit aşılanmıştır. Fidanlarımız sık dikim için ve-veya değişik toprak yapılarına adaptasyon için bodur - yarıbodur - klasik(tohum anacı) anaçlara aşılanmaktadır. Anaçların özellikleri ve büyüklükleri aşağıdaki tablolarda gösterilmektedir. Fidanlarımız çıplak köklü, tüplü ve saksılı olarak satışa sunulmaktadır. Saksı ve Tüp büyüklükleri Litre olarak belirtilmiştir ve aşağıda resimde gösterilmiştir. Çıplak köklü fidanlarımız ise 130 cm lik kutularımıza sığacak şekilde kök ve dalları budanarak dikime hazır gönderilecektir.

  Tür  : ŞEFTALİ
  Çeşit  : ON NUMARA
  Orjini  : Anadolu
  Diğer İsimleri  :
  Ağaç Özellikleri  : Orta güçlü ve çok verimlidir.
  Meyve İriliği  : Çok iridir.
  Meyve Şekli  : Yuvarlaktır.
  Meyve Kabuğu  : Açık kırmızı renkte ve parlaktır.
  Meyve İçi  :
  Meyve Kalitesi  : Kalitelidir ve mükemmel tatlıdır.
  Depolama süresi :
  Çiçeklenme zamanı  :
  Derim Zamanı  :
  Tozlayıcıları  :
  Diğer özellikleri  :
  Fidandeposu.com Fidandeposu.com Fidandeposu.com

  On Numara Şeftali Fidanı

  Türkiye' de ya da yurt dışındaki ülkeler de hemen hemen herkesin sevdiği meyvelerden birisi de şeftalidir. Bahçesi olan kişiler, kendileri on numara şeftali fidanı alıp bahçeye ekebilirler. Bu fidanın satışını yapan yerlerden birisi Fidandeposu.com online fidan satış sitesidir. Teknolojinin gelişmesi ile artık meyve fidanı çeşitlerini dışarıda aramak yerine oturduğunuz yerden kolayca ulaşabilirsiniz.

  Meyve Fidanı ve Özellikleri

  Kaliteli şeftali fidanı, Anadolu da yetiştirilmektedir. Ağaç olarak şeftali ağaçları, çok verimli ve dayanıklı oluyor. Meyve verme vakti geldiği zaman da insanların çok seveceği şekilde iri şeftali vermektedir. Dış kabuğu olarak şeftali, dışarıdan bakıldığında parlak ve açık renge sahiptir. Kaliteli ve çoğunlukla tercih edilen fidanlardan bir tanesidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.