%20 İNDİRİM

CHANDLER CEVİZ FİDANI

54,00 TL
42,98 TL
Havale ile :
41,91 TL
Bir alt ürün seçiniz
Yorumlar (16) | Yorum Yaz
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (16)
 • CHANDLER CEVİZ FİDANI ÖZELLİKLERİ

  Fidan Seçiniz bölümünden aynı çeşide ait farklı  boylarda fidan seçebilirsiniz. Hepside aynı meyveyi verirler çünkü hepsine de aynı çeşit aşılanmıştır.  Fidanlarımız çıplak köklü ve tüplü olarak satışa sunulmaktadır. Tüp büyüklükleri Litre olarak belirtilmiştir

  Tür  : CEVİZ
  Çeşit  CHANDLER
  Orjini  : A.B.D.
  Diğer İsimleri  :
  Ağaç Özellikleri  :; Yarı Kuvvetli ve yarı yayvan,çok verimli.
  Meyve İriliği  : Orta iri - iri arasındadır.
  Meyve Şekli  : Ovaldir ve az prüzlüdür.
  Meyve Kabuğu  : İncedir. Kabuk ile ceviz kolay ayrılır.
  Meyve İçi  : İç rengi beyazdır. Kabuk - içrandımanı %49 dur.
  Meyve Kalitesi  : Çok kalitelidir. Yaş ve kuru olarak tüketilebilir.
  Depolama süresi : Çok uzun süre depolanabilir.
  Çiçeklenme zamanı  : Geç çiçek açar.
  Derim Zamanı  : Rakıma göre değişiklik gösterir.Eylül ayı içinde.
  Tozlayıcıları  : Frenguette.
  Diğer özellikleri  : 900 metre Rakıma kadar bütün heryere dikilebilir. Sıcak bölgelerde dahi yaprak yanmasına karşı mukavemeti vardır. Uç ve yan sürgünlerin neredeyse tamamında meyve verir. Çok meyve verdiği için yavaş gelişir bu yüzden bodur ceviz denilmektedir.

  Chandler Ceviz Fidanı

  En sağlıklı besinlerden biri olan cevizi, fidan olarak satın alıp, terasta ve bahçede ekerek büyütmek mümkündür. Dalından toplayarak tüketmenin keyfi her zaman farklıdır. Bu keyfi yaşamak adına mutlaka aşılı fidanlar edinilmeli ve güvenilir yerlerden satın alınmalıdır. İnternet üzerinde fidandeposu.com web sitesinde tüm ceviz fidanı çeşitlerini bulmak mümkün. Bu çeşitler arasında, ince kabukları ile öne çıkan tür Chandler ceviz türüdür. 

  Chandler Ceviz Fidanı Özellikleri Nelerdir? 

  Ceviz fidanı türleri arasında, Chandler ceviz fidanı; ince kabuklu, orta ve büyük ceviz verimiyle öne çıkmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri kökenli olan bu ceviz fidanı, son derece verimli olması ile bilinir. Yarı yayvan büyüyen bu fidan, oval ve pürüzü az olan cevizler verir. Chandler ceviz, kabuğundan çok kolay ayrılabilen bir ceviz türüdür. Bulunduğu rakıma göre değişiklik gösterebilse de, Eylül ayı içerisinde hasat zamanı olacaktır. Maksimum 900 metreye kadar olan her yere rahatlıkla dikim yapılabilir. Hava ısısının yüksek olduğu bölgelerde dahi verimi yüksek olacaktır. Gelişimi yavaştır ve bodur ceviz ağacı olarak da bilinir. Fidandeposu.com adresi üzerinden, farklı boylarda aşılı ve tüplü Chandler ceviz fidanı satın alınabilir ve ayrıntılı bilgilere ulaşılabilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.