%33 İNDİRİM
Stokta Yok

ÇINAR YAPRAKLI DUT (Meyvesiz) FİDANI

17,70 TL
11,92 TL
Havale ile :
11,62 TL
Bir alt ürün seçiniz
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • ÇINAR YAPRAKLI DUT (Meyvesiz) FİDANI ÖZELLİKLERİ

  Fidan Seçiniz bölümünden aynı çeşide ait farklı boylarda fidan seçebilirsiniz. Hepside aynı meyveyi verirler çünkü hepsinede aynı çeşit aşılanmıştır.Fidanlarımız çıplak köklü, tüplü ve saksılı olarak satışa sunulmaktadır. Saksı ve Tüp büyüklükleri Litre olarak belirtilmiştir ve aşağıda resimde gösterilmiştir.Çıplak köklü fidanlarımız ise 130 cm lik kutularımıza sığacak şekilde kök ve dalları budanarak dikime hazır gönderilecektir.

  ÇINAR YAPRAKLI DUT (MEYVESİZ)

  Çınar yapraklı dut fidanı,anavatanı Çin’dir. Yaprak döken bitkiler grubundadır. Hızlı büyüme gösterir. Nisan ayında çiçeklenir, güneş gören yerlerde gelişimi iyidir.Gövdesi dik ve kalındır.Gövde kabuğu çatlaklı ve kahverengidir.Yapraklarının üst yüzeyi koyu, alt yüzeyi ise daha açık renkli ve kenarları dişlidir. Toprak isteği bakımından fazla seçici değildir, tuza dayanıklıdır.

  Diğer özellikleri :

  Beyaz meyveli dut fidanı; anavatanı Doğu Asya olan Moracaea familyasından gelen hızlı büyüyen bir dut türüdür. Dalları kalın ve geniş tepeli bir ağaç türüdür. Verdiği meyvelerin ağırlığı 10-15 gram arasında değişmektedir. Hasat vakti kısa olan bir türdür. Yetişmesi kolaydır ve ülkemizde hemen hemen her bölgede yetişebilir.
  Nereden Temin Edilebilir?Beyaz meyveli dut fidanı evlerin bahçesinde dahi ekilebilir ve yetiştirilebilir bir fidan türüdür. Diğer dutlar gibi döküldükleri yerlerde siyah izler bırakmazlar. En güzel beyaz meyveli dut fidanları en uygun ödeme ve taksit seçenekleriyle birlikte Fidandeposu.com adresinden temin edilebilir. Aynı çeşide ait farklı boylarda fidan seçmek de bu adreste mümkün.

  fidandeposu.com
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.