%8 İNDİRİM
Stokta Yok

YAPRAK DUTU (Meyvesiz) FİDANI

30,24 TL
27,97 TL
Havale ile :
27,27 TL
Bir alt ürün seçiniz
Yorumlar (0) | Yorum Yaz
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • YAPRAK DUTU (Meyvesiz) FİDANI ÖZELLİKLERİ

  Fidan Seçiniz bölümünden aynı çeşide ait farklı boylarda fidan seçebilirsiniz. Hepside aynı meyveyi verirler çünkü hepsinede aynı çeşit aşılanmıştır.Fidanlarımız çıplak köklü, tüplü ve saksılı olarak satışa sunulmaktadır. Saksı ve Tüp büyüklükleri Litre olarak belirtilmiştir ve aşağıda resimde gösterilmiştir.Çıplak köklü fidanlarımız ise 130 cm lik kutularımıza sığacak şekilde kök ve dalları budanarak dikime hazır gönderilecektir.

  fidandeposu.com

  Beyaz meyveli dut fidanı; anavatanı Doğu Asya olan Moracaea familyasından gelen hızlı büyüyen bir dut türüdür. Dalları kalın ve geniş tepeli bir ağaç türüdür. Verdiği meyvelerin ağırlığı 10-15 gram arasında değişmektedir. Hasat vakti kısa olan bir türdür. Yetişmesi kolaydır ve ülkemizde hemen hemen her bölgede yetişebilir.
  Nereden Temin Edilebilir?Beyaz meyveli dut fidanı evlerin bahçesinde dahi ekilebilir ve yetiştirilebilir bir fidan türüdür. Diğer dutlar gibi döküldükleri yerlerde siyah izler bırakmazlar. En güzel beyaz meyveli dut fidanları en uygun ödeme ve taksit seçenekleriyle birlikte Fidandeposu.com adresinden temin edilebilir. Aynı çeşide ait farklı boylarda fidan seçmek de bu adreste mümkün.

  Tür : DUT
  Çeşit :
  Orjini :
  Diğer İsimleri :
  Ağaç Özellikleri :
  Meyve İriliği :
  Meyve Şekli :
  Meyve Kabuğu :
  Meyve İçi :
  Meyve Kalitesi :
  Depolama süresi :
  Çiçeklenme zamanı :
  Derim Zamanı :
  Tozlayıcıları :
  Diğer özellikleri :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.