%26 İNDİRİM

FUYU TRABZON HURMASI FİDANI

21,60 TL
15,98 TL
Havale ile :
15,58 TL
Bir alt ürün seçiniz
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • FUYU TRABZON HURMASI FİDANI ÖZELLİKLERİ

  Fidan Seçiniz bölümünden aynı çeşide ait farklı anaçlara aşılı ve farklı boylarda fidan seçebilirsiniz. Hepside aynı meyveyi verirler çünkü hepsinede aynı çeşit aşılanmıştır. Fidanlarımız sık dikim için ve-veya değişik toprak yapılarına adaptasyon için bodur - yarıbodur - klasik(tohum anacı) anaçlara aşılanmaktadır. Anaçların özellikleri ve büyüklükleri aşağıdaki tablolarda gösterilmektedir. Fidanlarımız çıplak köklü, tüplü ve saksılı olarak satışa sunulmaktadır. Saksı ve Tüp büyüklükleri Litre olarak belirtilmiştir ve aşağıda resimde gösterilmiştir. Çıplak köklü fidanlarımız ise 130 cm lik kutularımıza sığacak şekilde kök ve dalları budanarak dikime hazır gönderilecektir.

  Tür  : TRABZON HURMASI
  Çeşit  : FUYU
  Orjini  : Çin.
  Diğer İsimleri  :
  Ağaç Özellikleri  : Kuvvetli gelişir.
  Meyve İriliği  : İri.
  Meyve Şekli  : Basık ve yuvarlaktır.
  Meyve Kabuğu  : Turuncu rengindedir.
  Meyve İçi  : Meyve et rengi turuncudur.
  Meyve Kalitesi  : Kaliteli, tadı buruk değildir.
  Depolama süresi :
  Çiçeklenme zamanı  :
  Derim Zamanı  : 26-31 Ekim.
  Tozlayıcıları  : Kendine verimlidir.
  Diğer özellikleri  : İyi bir askorbik asit ve A vitamini kaynağıdır.Çeşide özgü rengi ve iriliği kazandığı zaman, sertken yenir.

  Fuyu Trabzon Hurması Fidanı

  Tezgahlarda çikolatalı hurma diye bilinir, iri meyveli bir ağaçtır. Trabzon hurması fidanlarını Fidandeposu.com da kolaylıkla bulabilirsiniz. Tozlanmaya ihtiyaç duymaz, ekim ayında hasat edilir, hasat zamanında yenebilir. Kendine verimli olan bir çeşittir. Fuyu Trabzon hurması fidanı genelde kazık köklüdür az sayıda saçak köke sahiptir, meyvesi basık ve yuvarlaktır. A vitamini kaynağıdır. Sertken yenir. Rengi turuncudur. Tadı buruk değildir.

  Meyve Fidanları Hakkında Detaylı Bilgi

  Fidan dikildikten en geç 3 yıl sonra, bol miktarda obur dallar görülür. Obur dallar güçlü ve dik olarak yetişir, dallanmaz. Trabzon hurması fidanı boyutları farklı olsa da aynı aşı ile aşılanır. Trabzon hurması ağaçları dik veya yayvan olarak yetişir. Fidanınızı Fidandeposu.com dan alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.