%17 İNDİRİM

ROJO BRİLLANTE TRABZON HURMASI FİDANI

21,60 TL
17,93 TL
Havale ile :
17,48 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Rojo Brillante Trabzon Hurması Fidanı

  Fidandeposu.com firmasının sunmuş olduğu fidan türlerinden biridir. Bu fidanlar her türlü toprağa %100 uyum sağlayabiliyor. Rojo brillante Trabzon hurma fidanı fiyatları en uygun şekilde fidan satış mağazamızda sizleri bekliyor.

  Hurma Fidanı Yetiştiriciliği

  İspanya Kökenli olan bu ürün Fidandeposu.com sitesi tarafından Trabzon hurması fidanı olarak satıştadır. İrilik seviyesi oldukça iyi olan bu ürünün şekli hafif olarak uzunumsu görünümlüdür. Meyvenin içi sert ve kaliteli olup tadı da kendine özgü ve hoştur. Ekim ve kasım aylarında dikilir, hurma fidanı yetiştiriciliği için  dikim zamanına dikkat edilmelidir. Dört yaşını geçtikten sonra verime yatar. Kabuk rengi kırmızımsı turuncudur. Ağaç dik ve kuvvetlidir.

  HACHİYA
  Fidan Seçiniz bölümünden aynı çeşide ait farklı anaçlara aşılı ve farklı boylarda fidan seçebilirsiniz. Hepside aynı meyveyi verirler çünkü hepsinede aynı çeşit aşılanmıştır. Fidanlarımız sık dikim için ve-veya değişik toprak yapılarına adaptasyon için bodur - yarıbodur - klasik(tohum anacı) anaçlara aşılanmaktadır. Anaçların özellikleri ve büyüklükleri aşağıdaki tablolarda gösterilmektedir. Fidanlarımız çıplak köklü, tüplü ve saksılı olarak satışa sunulmaktadır. Saksı ve Tüp büyüklükleri Litre olarak belirtilmiştir ve aşağıda resimde gösterilmiştir. Çıplak köklü fidanlarımız ise 130 cm lik kutularımıza sığacak şekilde kök ve dalları budanarak dikime hazır gönderilecektir.
  Tür  TRABZON HURMASI.
  Çeşit  ROJO BRİLLANTE.
  Orjini  İspanya.
  Diğer İsimleri 
  Ağaç Özellikleri  Ağaçları yarı dik ve kuvvetli gelişir.
  Meyve İriliği  Çok iridir.
  Meyve Şekli  Meyveleri hafif uzunumsudur.
  Meyve Kabuğu  Kabuk rengi kırmızımsı turuncudur.
  Meyve İçi  Meyve eti sert ve kalitelidir.
  Meyve Kalitesi  Lezzetli bir tada sahiptir.
  Depolama süresi
  Çiçeklenme zamanı 
  Derim Zamanı  Ekim ve Kasım ayları.
  Tozlayıcıları  Kendine verimlidir.
  Diğer özellikleri  Dört yaşından sonra verime yatar.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.