SÜPER HUMUS

349,92 TL
Miktar Seçiniz:
Bir alt ürün seçiniz
Yorumlar (0) | Yorum Yaz
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • GENEL KULLANIMA UYGUN STERİL VE ORGANİK ÜRÜN

  NİF ORGANİK SÜPER HUMUS

  İç ve dış mekanlarda, saksılarda, sağlıklı ve uzun ömürlü bitkilerin yetiştirilmesinde kullanılmak üzere üretilen besleyici doğal katkılar barındıran özel karışım toprağıdır.

  ÖZELLİKLER

  Nif Organik Süper HumusToprak; İçeriğinde bulunan katı çiftlik gübresi, volkanik tüf ve bitkisel humus sayesinde bitkinin istemiş olduğu sağlıklı ortamı sağlar. Yüksek besin değeri ve su tutma kapasitesi ile kimyasal katkısı bulunmayan doğal bir üründür.

  KULLANIM ALANLARI

  İç ve dış mekan bitkilerinde, meyve fidanlarında, sebze yetiştiriciliğinde, saksı değişimlerinde, açık alan fidan yetiştiriciliğinde kullanım için uygundur.

  Saksı değişimi

  Saksı değişiminde eski saksıdan bir boy daha büyük saksı seçilmelidir. Saksı dibine drenaj için bir miktar nif organik cüruf konulması uygundur. Daha sonra bitkinin eski toprağı ve uzun kökleri bir miktar temizlenir ve saksıya yerleştirilir.  9/10 oranında  Nif Organik Süper Humus ile 1/10 oranında Nif Organik Katı Çiftlik gübresi karıştırılarak bitki etrafı doldurulur ve sıkıştırılır. Bu sayede bitki için besin elementlerince zengin bir karışım elde edilir. Düzenli sulama yapılır.

  Açık alan fidan dikiminde

  Fidan için açılan çukura 1 / 2 oranında tarladaki mevcut toprağın güneş gören tarafından 2/6 oranında Nif Organik Süper Humus ve 1/6 oranında Nif Süper Toprak ve bir avuç Nif Organik Katı Çiftlik Gübresi karıştırılarak uygulanır. Dikim yapılarak fidan etrafı sıkıştırılır ve sulama yapılır.

  Çim Bakımında

  Çim alanlarındaki seyrek ve bozuk kısımlar her yıl ilkbahar ve sonbahar aylarında Nif Organik Süper Humus ve Nif Organik Çim Kapak Harcı ile tamir edilir.

  ANALİZ DEĞERLERİ

  pH 6,4-6,60 (Nötr) EC 1-2 mS/cm Organik Madde oranı min %40-50

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.