Sırala
Toplam 56 ürün görüntüleniyor.

Asma Fidanı

Asma, ülkemizde ege bölgesi ve civarı bölgeler başta olmak üzere birçok bölgede yetişen bir bitkidir. Bakımı zahmetli olmayan ve iklim koşullarından çok fazla etkilenmeyen bu bitki bazı köy ve yerleşim yerlerinde ana gelir kaynağı durumundadır. Bu tarz bölgelerde yerli halkın tamamı ya da çok büyük bir bölümü birçok asma fidanı ile bağ oluşturmakta ve üzümlerden ciddi gelir elde etmektedir.

İster büyük çaplı bir girişim ister küçük çaplı ya da hobi şeklinde bir girişim yapmak için fidandeposu.com üzerinden asma fidanı siparişinizi verebilirsiniz. Asma fidanının gelişmesine uygun bir bahçeniz varsa ve iklim şartları uygunsa bu işi ciddi anlamda yapabilir ve oldukça güzel miktarda gelirler elde edebilirsiniz. Ayrıca asma fidanları büyüdüklerinde bahçeli müstakil evlerin duvarlarında ve direklerinde oldukça hoş ve dekoratif durmaktadırlar.

Kolay Ve Ekonomik Sipariş

Fiyatları her zaman indirimli ve piyasanın altında olan fidandeposu.com, hem ödeme kolaylığı hem ücretsiz kargo imkanı hem de indirim ve kampanyalarla müşterilerine kaliteli bir hizmet vermektedir. Piyasa değerinden daha ucuz ve kaliteli asma fidanı fidandeposu.com adresinde. 100 T L ve üzerinde sipariş veren müşteriler hiçbir kargo ücreti ödemeden asma fidanı siparişlerini adreslerinde teslim alabilirler. 100 TL limitinin altında asma fidanları sipariş veren müşteriler de uygun bir kargo ücreti karşılığında yine siparişlerini adreslerinde teslim alabilirler. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.