Sırala
Toplam 22 ürün görüntüleniyor.

En İyi Ceviz Fidanlarıyla Sağlıkla Kalın

 

Firmamız uzun yıllardır en iyi cevizin ve en iyi ceviz fidanının peşinde. Sizler için en iyi ve en kaliteli ceviz fidanlarını yıllardır bıkmadan usanmadan büyük bir titizlikle ve profesyonelce yetiştiriyoruz. Bir ceviz fidanı yıllarca koca bir ceviz ağacına dönüşme serüveninde kalitesini belli eder. Biz de sizler için en iyi ve en verimli cevizleri sunacak ceviz fidanı yetiştirmenin gayretini veriyoruz.

 

Her Çeşitte Ceviz Fidanı ile Hizmetinizdeyiz  

Pek çok yiyecek gibi cevizin de oldukça fazla türü vardır. Bu sebeple ceviz fidanları da pek çok türde ve kategoride sınıflandırılmaktadır. Sizler için kendi ürettiğimiz ceviz fidanı konusunda oldukça hassas ve titiz çalışmalar sonucu, ceviz fidanı sınıflandırmaları yaparak size aradığınız en doğru ceviz fidanının göndermenin peşindeyiz. Öyle ki aşılı, sertifikalı ve açık kök halinde kaliteli ceviz fidanları yetiştirmekteyiz. Candler, Fernor, Ronde, Fernette, Pedro, Franquette gibi Fransız kökenli ceviz fidanlarına firmamız aracılığıyla oldukça uygun fiyatlarla ulaşmanız mümkündür. Ayrıca ceviz isimleri cinslerine uygundur ve bunun bir garanti belgesini de ceviz fidanı ile birlikte size sunmaktayız. Şebin, Bilecik, Yalova ve Kaman ceviz fidanlarımız da sizler için yetiştirilmektedir.

 

Fidan Deposu Olarak Güvenirlik Belgelerimizle Hizmetinizdeyiz!

Açık köklü ve aşılı ceviz fidanlarımız, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından onaylı sertifikaya da sahiptir. Bu yüzden firmamızdan satın alacağınız ceviz fidanı güvenle sipariş edebilir, güvenle bahçenize dikebilir ve kısa sürede ceviz almaya da başlayabilirsiniz. Fidan Deposu firması olarak en kaliteli ve güvenilir ceviz fidanlarını yetiştirip sizlerin hizmetine sunuyoruz. Yetiştirdiğimiz her bir ceviz fidanı bir garanti belgesine ve Tarım Bakanlığı’nın onayına sahiptir. Siz de hangi yörede olursanız olun, yörenizde yetiştirebileceğiniz ceviz fidanını fidandeposu.com adresinden kolaylıkla temin edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.