%23 İNDİRİM

AMİGA NEKTARİN FİDANI

12,96 TL
9,94 TL
Havale ile :
9,69 TL
Bir alt ürün seçiniz
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • AMİGA NEKTARİN FİDANI ÖZELLİKLERİ

  Fidan Seçiniz bölümünden aynı çeşide ait farklı anaçlara aşılı ve farklı boylarda fidan seçebilirsiniz. Hepside aynı meyveyi verirler çünkü hepsinede aynı çeşit aşılanmıştır. Fidanlarımız sık dikim için ve-veya değişik toprak yapılarına adaptasyon için bodur - yarıbodur - klasik(tohum anacı) anaçlara aşılanmaktadır. Anaçların özellikleri ve büyüklükleri aşağıdaki tablolarda gösterilmektedir. Fidanlarımız çıplak köklü, tüplü ve saksılı olarak satışa sunulmaktadır. Saksı ve Tüp büyüklükleri Litre olarak belirtilmiştir ve aşağıda resimde gösterilmiştir. Çıplak köklü fidanlarımız ise 130 cm lik kutularımıza sığacak şekilde kök ve dalları budanarak dikime hazır gönderilecektir.

  Tür  : NEKTARİN
  Çeşit  : AMİGA
  Orjini  : İspanya
  Diğer İsimleri  :
  Ağaç Özellikleri  : Güçlü gelişen bir yapısı vardır.
  Meyve İriliği  : Orta iriliktedir.
  Meyve Şekli  :
  Meyve Kabuğu  : Olgunlaşma döneminde parlak kırmızı olup dalında bekledikçe koyu parlak bordo bir renk oluşur.
  Meyve İçi  : Sarı renklidir.
  Meyve Kalitesi  : Kalitelidir.
  Depolama süresi : Depolamaya uygundur.
  Çiçeklenme zamanı  :
  Derim Zamanı  : Haziran. 
  Tozlayıcıları  :
  Diğer özellikleri  : Kararma,oksitlenmeye ve yumuşamaya dayanıklıdır.
  Fidandeposu.com Fidandeposu.com Fidandeposu.com

  Fidan çeşitleri arasında bulunan ve İspanya orijinli olarak Amiga adı ile sitemizde satışı bulunan Amiga nektarin fidanı bodur, yarı bodur ve klasik olmak üzere üç çeşit üzerinden dilediğiniz şekilde seçim yapmanıza uygun olarak satılmaktadır. Ürüne fidandeposu.com sitesinden erişim sağlamanız mümkün olurken fidan satış çeşitleri arasında birçok farklı seçenek yer alır.

  Güçlü gelişen bir yapıya sahip olan bu fidan özellikleri arasında; depolamaya uygunluk, orta irilikte meyve verme; yumuşamaya, kararmaya ve oksitlenmeye dayanıklı olmak gibi etmenler bulunur. Amiga nektarin fıdanı için fidandeposu.com sitesini ziyaret ederek dilediğiniz boyutta fidan çeşidini çeşitli ödeme avantajlarından faydalanarak satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.