%23 İNDİRİM

BİG BANG NEKTARİN FİDANI

12,96 TL
9,94 TL
Havale ile :
9,69 TL
Bir alt ürün seçiniz
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • BİG BANG NEKTARİN FİDANI ÖZELLİKLERİ

  Fidan Seçiniz bölümünden aynı çeşide ait farklı anaçlara aşılı ve farklı boylarda fidan seçebilirsiniz. Hepside aynı meyveyi verirler çünkü hepsinede aynı çeşit aşılanmıştır. Fidanlarımız sık dikim için ve-veya değişik toprak yapılarına adaptasyon için bodur - yarıbodur - klasik(tohum anacı) anaçlara aşılanmaktadır. Anaçların özellikleri ve büyüklükleri aşağıdaki tablolarda gösterilmektedir. Fidanlarımız çıplak köklü, tüplü ve saksılı olarak satışa sunulmaktadır. Saksı ve Tüp büyüklükleri Litre olarak belirtilmiştir ve aşağıda resimde gösterilmiştir. Çıplak köklü fidanlarımız ise 130 cm lik kutularımıza sığacak şekilde kök ve dalları budanarak dikime hazır gönderilecektir.

  Tür  : NEKTARİN
  Çeşit  : BİG BANG.
  Orjini  : California.
  Diğer İsimleri  :
  Ağaç Özellikleri  : Ağaçları orta kuvvette gelişim gösterir.
  Meyve İriliği  : Orta iriliktedir.
  Meyve Şekli  : Yuvarlak ve düzgün yüzeylidir.
  Meyve Kabuğu  : Kırmızı renktedir.
  Meyve İçi  : Sarı renkte ve et dokuludur.
  Meyve Kalitesi  Kalitelidir, mükemmel bir lezzete sahiptir.
  Depolama süresi :
  Çiçeklenme zamanı  : Orta dönem.
  Derim Zamanı  : Haziran ayının ikinci haftası.
  Tozlayıcıları  : Kendine verimli bir çeşittir.

  Diğer özellikleri   :
  Fidandeposu.com Fidandeposu.com Fidandeposu.com

  Big Bang Nektarin Fidanı

  Bitki türü olarak gelişimi kuvvetli olan big bang nektarin fidanı yüksek verimlidir. Meyve boyu orta iri olmakla birlikte meyve şekli düzgün ve kabuk renginin tamamı kırmızıya yakındır. Fidandan alınan meyve etinin rengi sarıdır. Orta dönem erkenci bir meyvedir. Haziran ayının ortasında hasat edilir. Fidanlar kendine verimlidir yani tohumlama veya aşılamayla aynı bitkiden üretim yapılabilir.

  Nektarin Fidan Bilgileri

  Fidanlar anaçlara aşılı ve farklı boylarda bulunmaktadır. Bütün fidanlar aynı meyveyi verirler. Sık dikme işlemleri için veya toprak şekline uyum sağlamak için big bang nektarin fidanı bodur, yarı bodur veya tohum anacı şeklinde bulunabilir. Çıplak kök, tüplü veya saksılı halde satışı bulunmaktadır. Çıplak köklü fidanlar dikime hazır haldedir. Fidandeposu.com sitesinden en verimli ve kaliteli fidanlara ulaşılabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.