%23 İNDİRİM

VENÜS NEKTARİN FİDANI

12,96 TL
9,94 TL
Havale ile :
9,69 TL
Bir alt ürün seçiniz
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • VENÜS NEKTARİN FİDANI ÖZELLİKLERİ

  Fidan Seçiniz bölümünden aynı çeşide ait farklı anaçlara aşılı ve farklı boylarda fidan seçebilirsiniz. Hepside aynı meyveyi verirler çünkü hepsinede aynı çeşit aşılanmıştır. Fidanlarımız sık dikim için ve-veya değişik toprak yapılarına adaptasyon için bodur - yarıbodur - klasik(tohum anacı) anaçlara aşılanmaktadır. Anaçların özellikleri ve büyüklükleri aşağıdaki tablolarda gösterilmektedir. Fidanlarımız çıplak köklü, tüplü ve saksılı olarak satışa sunulmaktadır. Saksı ve Tüp büyüklükleri Litre olarak belirtilmiştir ve aşağıda resimde gösterilmiştir. Çıplak köklü fidanlarımız ise 130 cm lik kutularımıza sığacak şekilde kök ve dalları budanarak dikime hazır gönderilecektir.

  Tür  : NEKTARİN
  Çeşit  : VENÜS
  Orjini  : İtalya
  Diğer İsimleri  :
  Ağaç Özellikleri  : Ağaçları kuvveli ve verimli bir çeşittir.
  Meyve İriliği  : İridir.
  Meyve Şekli  : Yuvarlaktır.
  Meyve Kabuğu  : Sarı zemin üzerine kırmızı renktedir.
  Meyve İçi  : Çekirdek ete bağlı değildir.
  Meyve Kalitesi  : Kalitelidir.
  Depolama süresi : Depolamaya uygundur.
  Çiçeklenme zamanı  :
  Derim Zamanı  : Ağustosun 1.haftası.
  Tozlayıcıları  : Kendine verimlidir.
  Diğer özellikleri  :
  Fidandeposu.com Fidandeposu.com Fidandeposu.com

  Venüs Nektarin Fidanı

  Şeftali meyvesi ana vatanı Çin olmak üzere Dünya’da da çok geniş dikim alanına sahiptir. Hızlı büyüme ve her ekolojik çevreye kolayca uyum sağlayabilmesi sayesinde ekim ve dikim alanı genişlemiştir, erken meyve vermesi meyvelerinin lezzeti, kolay işlenebilmesi ve sanayi türü üretime uygun olmasından dolayı nektarin fidanı ekim için sıklıkla tercih edilmektedir.

  Toprak Özellikleri

  Killi ve kumlu topraklarda kökün derinlere rahat inebilmesi ve mineral yapısının zengin olması Venüs nektarin fidanı için ideal yetişme alanını oluşturur. Toprak tabakası derinliğinin bir metreyi bulduğu alanlar doğal yetişme alanıdır.

  Tedarik Süreci

  Sitemizden sipariş ettiğiniz fidanlar, aşılı şekilde ve özel kutusunda gönderilir. Farklı dikim amaçlarına göre köklü, tüplü ve saksılı olarak satışa sunulan fidanlarımızı Fidandeposu.com adresimizden sipariş edebilir taksit imkânları ve ücretsiz kargo seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.