%23 İNDİRİM
Stokta Yok

SWEET LADY NEKTARİN FİDANI

12,96 TL
9,94 TL
Havale ile :
9,69 TL
Bir alt ürün seçiniz
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • SWEET LADY NEKTARIN FIDANI ÖZELLİKLERİ

  Fidan Seçiniz bölümünden aynı çeşide ait farklı anaçlara aşılı ve farklı boylarda fidan seçebilirsiniz. Hepside aynı meyveyi verirler çünkü hepsinede aynı çeşit aşılanmıştır. Fidanlarımız sık dikim için ve-veya değişik toprak yapılarına adaptasyon için bodur - yarıbodur - klasik(tohum anacı) anaçlara aşılanmaktadır. Anaçların özellikleri ve büyüklükleri aşağıdaki tablolarda gösterilmektedir. Fidanlarımız çıplak köklü, tüplü ve saksılı olarak satışa sunulmaktadır. Saksı ve Tüp büyüklükleri Litre olarak belirtilmiştir ve aşağıda resimde gösterilmiştir. Çıplak köklü fidanlarımız ise 130 cm lik kutularımıza sığacak şekilde kök ve dalları budanarak dikime hazır gönderilecektir.

  Tür  NEKTARİN
  Çeşit  SWEET LADY.
  Orjini  İtalya.
  Diğer İsimleri 
  Ağaç Özellikleri  Ağaçlar kuvvetli ve yayvan gelişir.
  Meyve İriliği  İri.
  Meyve Şekli  Mükemmel yuvarlaklıkta.
  Meyve Kabuğu  Sarı zemin üzerine sıvama koyu kırmızı.
  Meyve İçi  Meyve eti sarı, sert ve suludur.
  Meyve Kalitesi  Oldukça verimli bir çeşittir.
  Depolama süresi 1 ay kadar soğuk hava depolarında muhafaza edilebilir.
  Çiçeklenme zamanı 
  Derim Zamanı  Ağustosun 4. haftası.
  Tozlayıcıları  Kendine verimli bir çeşittir.
  Diğer özellikleri  Çekirdek ete bağlı değildir.
  Fidandeposu.com
  Fidandeposu.com

  Dünya genelinde oldukça geniş yetiştirme alanına sahip olan meyve çeşidi olan şeftali taze meyve olarak tüketildiği gibi suyu sıkılarak meyve suyu olarak, meyve suyu konsantresi olarak, kurutarak ve dondurularak daha sonra tüketmek üzere saklanabilir. Ayrıca şeftali meyvesinden reçel ve marmelat yapımında evlerde ya da sanayilerde kullanılıyor. Ülkemizde Sweet Lady Nektarin Fidanı en yaygın Marmara Bölgesinde özelliklede Bursa’da yetiştirilir. Pek çok çeşide sahip olan bu meyve türünün tüm çeşitlerini incelemek ve alışveriş yapmak amacı ile Fidandeposu.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Sweet Lady Nektarin Fidanı Yetiştiriciliği

  Değişik iklim şartlarına uyum sağlayan Sweet Lady nektarin fidanları sıcak iklimlerde 1500 metreye kadar yetişebiliyor. Nektarin fidanı bütün gelişimini çok kısa sürede tamamlayan ve erken meyve veren bir ağaç çeşididir. İyi bakım ile çok kolay meyve elde etmek mümkündür. Fidandeposu.com sitesi üzerinden güvenle alışveriş yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.