Sırala
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Badem Fidanı

Dünya çapında herkesin sevdiği ve bildiği kiraz, erik ve şeftali gibi birçok meyvenin soyundan gelen badem fidanı yetiştirilmesi ve bakımı açısından oldukça zor olan bitki türüdür. Özellikle su olan yerlerde yetiştirilen kabuklu ve kabuksuz olarak kullanılan badem yetiştiriciliği çeşitleri açısından oldukça zengindir. Badem fidanı çeşitlerini görmek ve yetiştiriciliği hakkında bilgi sahibi olmak için fidandeposu.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Badem Fidanı Çeşitleri

Fidandeposu.com web sitemizde tüm çeşitlerini görebileceğiniz ve online satın alabileceğiniz badem fidanı çeşitlerimiz ferragnes badem fidanı genelde Fransa ve çevresinde, Texas badem fidanı ise Amerika ve çevresinde, Nonpareil badem fidanı ise Amerika’nın belli başlı bazı bölgelerinde yetiştirilir. Genel olarak sulak bir alan isteyen badem fidanı yetiştirmek için toprağın verimi de önemlidir Aşırı yağış alan bölgelerde meyve çiçeği zarar görebileceği için çok uygun değildir.

Aşılı Badem Fidanları

Fidandeposu.com adresimizden satışını yaptığımız baden fidanlarımız aşılı ve aşısız olarak bulunduğu gibi tohum olarak ta satışını gerçekleştiriyoruz. Eğer bahçede yetiştirmek için alınacaksa mutlaka yapısına ve konumuna gör yer ayarlanması gerekiyor. Ya da serada yetiştirilmek üzere alınacaksa sitemizde bulunan iletişim numaramız üzerinden bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Aldığınız bu bilgiler doğrultusunda yetiştirdiğiniz badem fidanları ile kısa sürede verim almanız mümkün olacaktır.

Badem Fidanı Yetiştirmenin Avantajları

Badem fidanları diğer meyvelerin yetişemediği taşlı, çakıllı olan toprak şartlarında yetişebiliyor. Erken meyve verir. Uzun ömürlüdür, aşırı derecede soğuk ve nemli olmayan her bölgede hatta kireçli sularda dahi yetişir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.